فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
برای دهمین سال متوالی Call of Duty پرفروش‌ترین فرنچایز بر روی کنسول‌ها در آمریکا شد

Call of Duty

از حدود 10 سال پیش مجموعه بازی Call of Duty با نسخه‌ی Modern Warfare شروع به اوج گیری کرد سپس با عنوان Black Ops در سال 2010 به موفقیت این فرنچایز افزوده شد. تا سال 2016 نسخه‌های مختلف این مجموعه در زمان گذشته یا آینده‌ی نزدیک رخ می‌دادند تا اینکه Infinity Warfare عرضه شد که در فضا جریان داشت. سپس در سال 2017 نسخه‌ی WW2 منتشر شد که حال و هوای جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتاد. آخرین شماره از این فرنچایز Black Ops 4 نام دارد که برای اولین باز بخش داستانی نداشته و آن را با مود آنلاینی به نام Blackout جایگزین کرده است.

حال به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، گروه NPD اعلام کرده که مجموعه‌ی Call of Duty برای دهمین سال پیاپی پرفروش‌ترین سری بازیِ سال در آمریکا بوده است. برای بزرگداشت این دستاورد شرکت Activision پستی را منتشر کرده که در آن بهترین لحظات Call of Duty در دهه‌ی اخیر را به نمایش گذاشته و هم‌چنین از طرفداران تشکر کرده است:

" ما این افتخار را داشته‌ایم که در طی 10 سال گذشته شاهدِ گرد هم آمدن جامعه‌ای کاربری که لحظات شگفت‌انگیزی را رقم زده است،باشیم. چه درباره‌ی مهارت‌های شگفت‌انگیز و کلیپ‌های ویدئویی باشد و چه فقط تجربه‌ای سرگرم‌کننده، ما مفتخر هستیم که به پرشورترین جامعه‌ی کاربری خدمت می‌کنیم."

این پست با وعده‌ی نسخه‌ی جدید Call of Duty در سال 2019 به پایان می‌رسد. تمامی نسخه‌هایی که در 10 سال اخیر از این فرنچایز منتشر شده‌اند در زیر قابل مشاهده است:

2018 – Black Ops 4

2017 – WWII

2016 – Infinite Warfare

2015 – Black Ops III

2014 – Advanced Warfare

2013 – Ghosts

2012 – Black Ops II

2011 – Modern Warfare 3

2010 – Black Ops

2009 – Modern Warfare 2

از اخبار مرتبط می‌توان به COD: BLACK OPS 4 و FIFA 19 پرفروش‌ترین بازی های PS STORE آمریکا و اروپا در سال 2018 بودند اشاره کرد.

نوشته شده در: 6 بهمن 1397
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty 4: Modern Warfare
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

winter1868
گل گفتی کمپینی که فقط از روی عجله و بدون خلاقیت میسازن که گیمرا نگن بازی کمپین نداشت همون بهتره که ساخته نشه و تمرکزش رو بزاره رو انلاین
اون لحظات هیجانی و احساسی که من با سری کالاف تجربه کردم نظیرش رو هیچ جا ندیدم الحق که بهترین شوتر تاریخه
بود
الان بدون داستان چه لحظه احساسی ای رو میتونی تجربه کنی؟!
mohamani01
داستان بد همون بهتر که وجود نداشته باشه
کمپین بلد نیست نمیذاره دیگه
بهتر از یه کمپین مزخرفه
ما هم اگه نت پرسرعت داشتیم استقبال میکردیم
مشاهده 2 پاسخ دیگر
بهترین شوتر تاریخ