فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
وینس زمپلا: بازی‌های بیشتری از Titanfall در راه هستند

Titanfall

Apex Legends در دنياي Titanfall جريان دارد اما به سختي مي‌توان متوجه عدم حضور خود تايتان‌ها در آن نشد. استوديوي Respawn تاييد کرد آن‌ها در حال ساخت Titanfall 3 نيستند اما اين به معناي پايان کار نخواهد بود.

به گزارش پرديس گيم و به نقل از Gamespot، وينس زمپلا به عنوان مدير عامل استوديوي Respawn، در توئيتر گفت آن‌ها در حال ساخت محتويات بيشتري براي Apex هستند و به بازخوردهاي طرفداران توجه مي‌کنند اما برنامه‌هاي بيشتري براي Titanfall دارند:

"ما همچنين برروي چيزهاي بيشتري از Titanfall براي اواخر سال کار مي‌کنيم. ما عاشق آزمايش اين دنياي ديوانه‌وار هستيم."

اين حرف او لزوما به معناي آن نيست که نسخه اصلي جديدي از Titanfall در دست ساخت باشد. با توجه به اينکه استوديوي Respawn پيش از اين ساخت Titanfall 3 را رد کرده، ظاهرا آن‌ها مشغول پروژه کوچک و مستقلي هستند يا شايد قصد ادامه داستان را در نوع ديگري از رسانه داشته باشند. EA قبلا گفته بود Respawn تا پايان سال 2019 سه بازي جديد منتشر مي‌کند.

در حال حاضر مي‌دانيم که آن 3 بازي چه هستند. آن‌ها شامل Star Wars: Jedi Fallen Order، يک بازي Titanfall و يک عنوان واقعيت مجازي مي‌شوند. حال به‌نظر مي‌رسد آن بازي Titanfall در واقع Apex بود. اگر چنين باشد، اين بدان معناست که بازي ديگر Titanfall احتمالا يک پروژه واقعيت مجازي است و با توجه به اينکه زمپلا گفت عاشق آزمايش دنياي آن هستند، پس واقعيت مجازي منطقي خواهد بود. ما نمي‌دانيم Respawn چه زماني Jedi Fallen Order را هدف خود قرار مي‌دهد.

Apex Legends شروع قوي و سريعي داشتند و در عرض 8 ساعت به 1 ميليون بازيکن دست يافت.

نوشته شده در: 16 بهمن 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Titanfall 2 - Ultimate Edition Trailer
  • Titanfall 2: Bounty Hunt Mode Gameplay
  • Titanfall 2 - Teaser
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

Apex رو دانلود کردم ، میتونم بگم به شدت بازی مزخرفیه ، نه شوتینگش جالبه نه هیچ چیز دیگه اش ، بعد یک روز بازی کلا انیستال کردم ، لولم شده بود 12 ولی بدون کیل ! یعنی فورتنایت بازی کنید شانس بردنتون خیلی بیشتره تا این بازی ، یک چیز خیلی جالب اینه که سرعت حرکت کاراکتر ها از سرعت گلوله ها بیشتره! یعنی راحت طرف میتونه به گلوله های smg تو جاخالی بده ! و قشنگ مثل فورتنایت انتظار داشته باشید که همین که همدیگر رو میبینید مثل خرگوش شروع کنند به جفتک انداختن ! کلا ملت رو هوان ! اگر هم میخواین به هدف شلیک کنید به همه جا شلیک کنید الا هدف ! چون اگه بهش بخوره 20 تا دمیجه و اگه نخوره 300 تا دمیج! من عاشق بازی تایتانفال بودم و اینکه میبینم برای درامد زایی بودن این عنوان مجبور به انجام چه کار هایی شده واقعا ناراحتم
با چه پینگی بازی کردی؟!
اصلا اینطوری نیست که تو میگی!
من تو تلگرام شنیدم که خیلی از ایرانی ها مشکل دارن
احساس میکنم شما با پینگ خیلی بالا بازی می کنی که چنین اتفاقایی برات میوفته و جز ایرانی هایی هستی که مشکل دارن با سرورها
وگرنه خارجی ها که خیلی دارن تعریف می کنن و تقریبا تمام یوتیوبرهایی که ازش یه Impression رفتن در حال تعریف و تمجیدن
مشاهده 4 پاسخ دیگر