فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تعداد بازیکنان Titanfall 2 بعد از عرضه Apex Legends چندین برابر افزایش داشته است

Titanfall 2

به‌نظر می‌رسد پس از عرضه بازی Apex Legends در هفته گذشته، Titanfall 2 هم در حال بازگشت است. EA و Respawn به‌صورت ناگهانی طی چند روز گذشته بازی رایگان Apex Legends در سبک بتل رویال را منتشر کردند. این عنوان با بازخوردهای بسیار مثبتی روبه‌رو شد و در عرض 3 روز به بیش از 10 میلیون بازیکن دست یافت. آینده آن هم امیدوار کننده به‌نظر می‌رسد اما ظاهرا عرضه Apex Legends جان تازه‌ای به بازی دیگر Respawn یعنی Titanfall 2 بخشیده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WCCFTECH، همان‌طور که در صفحه Reddit و انجمن‌های Resetera بازی Titanfall مشاهده می‌شود، تعداد بازیکنان جهانی Titanfall 2 پس از عرضه Apex Legends در تمام پلتفرم‌ها چندین برابر افزایش داشته و حتی بازیکنان آنلاین Xbox در این آخر هفته به بیش از 10 هزار نفر رسیدند. پیش از عرضه Apex Legends، تعداد بازیکنان Titanfall 2 برروی این کنسول حدود 2 الی 3 هزار نفر بود.

تعداد بازیکنان پلتفرم PC هم افزایش قابل توجه‌ای داشته و 3500 نفر در آخر هفته به تجربه Titanfall 2 پرداختند. قبلا فقط 800 الی 1500 بازیکن در Titanfall 2 برروی پلتفرم PC آنلاین می‌شدند. در کنسول PS4 هم پیش از عرضه Apex Legends به‌طور متوسط 2 هزار نفر Titanfall 2 را تجربه می‌کردند اما اکنون این رقم بیش از 2 برابر افزایش یافته است.

Titanfall 2 مانند یک جواهر است و به راحتی می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های شوتر این نسل در نظر گرفت. امیدواریم بازیکنان بیشتری به Titanfall 2 که در سال 2016 نامزد دریافت جوایز زیادی شده بود، برگردند. 

Titanfall 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One در دسترس قرار دارد. 

نوشته شده در: 22 بهمن 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Titanfall 2 Shotgun and Cloak Combo
  • Titanfall 2 - Meet the Titans
  • Titanfall 2 - Ultimate Edition Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اینا همون ایرانی هایی هستند که نتونستند apex رو بازی کنن
تو یه روب ی که تونستم بازی کنم رو ps4 قبل از دی سی
واقعا جذبم کرد گیم پلی بازی
apex آینده روشنی داره