بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
توسعه دهنده سابق Infinity Ward: بازی Call of Duty Infinite Warfare 2 هرگز ساخته نخواهد شد

Call of Duty

سال 2016 بود که بازی Call of Duty: Infinite Warfare از سوی استودیو Infinity Ward برای پلتفرم‌های ،PC Xbox One و PS4 عرضه شد. بازی در ژانر علمی تخیلی بود که در حال حاضر به عنوان یکی از کوچک‌ترین عناوین سری Call of Duty شناخته می‌شود. اگرچه بخش داستانی بازی نظرات مثبتی دریافت کرد اما بخش چند نفره آن با انتقادات بسیاری روبه‌رو شد اما همانطور که می‌دانید کوچکترین عناوین سری Call of Duty باز هم طرفداران بسیاری برای خود دارند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از gamingbolt علی رغم امید‌های طرفداران این بازی به نظر می‌رسد که نسخه دوم این عنوان هرگز در دسترس آنها قرار نمی‌گیرد چرا که روز گذشته رابرت بولینگ، توسعه دهنده سابق Infinity Ward در صفحه توئیتر خود از عدم انتشار Call of Duty: Infinite Warfare 2 خبر داد. اگرچه بولینگ درباره دلایل این اتفاق صحبت نکرده اما دلیلی که قابل حدس به نظر می‌رسد، عدم دریافت نقدهای مثبت برای نسخه اول این بازی است.

بولینگ در توییت دیگری به طرفداران وعده داد که جدید‌ترین بازی سری Call of Duty برای طرفداران یک بازی شوتر مدرن خواهد بود. خبری که می‌تواند خیال طرفداران نگران از بازگشت به جنگ‌های قدیم مثل Call of Duty: WWII را راحت کند.

نوشته شده در: 23 بهمن 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • پیش نمایشی بر Call of Duty: Infinite Warfare
  • Call of Duty: Infinite Warfare - E3 2016
  • Call of Duty: Infinite Warfare Running on PS4 Pro
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فک کنم این نسخه جدید هم کمپین نداره حالا این سیاست موافقان و مخالفان زیادی داره ولی هرچی باشه فازه اکتیوژن معلوم نیست چیه اخه چقدر پول پرستی{این پول پرستی از بخل اکتی تو تخفیف ها مشهوده من کلا ندیدم هر کدوم از نسخه کالاف بیش از 50 درصد تخفیف بخوره حتی نسخه های نسل 7} یکم به این فرانچایز استراحت بده چی میشه مگه گشنه میمونی جای سوزناکش اینه بدترین نسخه کالاف هم باشه باز پرفروش ترین میشه حداقل تو امریکای شمالی من خودم از فنای سرسخت کالافم ولی تعصب هم حدی داره ادم باید حقایق رو بگه امیدوارم که روزای اوجه کالاف رو دوباره ببینم مثه موقعی که سری MW عرضه شد درسته خیلی سخته ولی غیر ممکن نیست ببخشید یکم زیاد شد ولی درده دلم رو گفتم