فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
بخش داستانی Call of Duy: Modern Warfare 2 Remastered در اروپا رده‌بندی سنی شد

بخش داستانی Call of Duy: Modern Warfare 2 Remastered در اروپا رده‌بندی سنی شد

بیش از یک سال است که شاهد شایعاتی در رابطه با بازسازی عنوان محبوب Call of Duty: Modern Warfare 2 هستیم. هر چه باشد، نسخه اول Modren Warfare در کنار Call of Duty: Infinite Warfare بازسازی شده بود، پس چرا چنین اتفاقی برای دنباله آن نیفتد؟

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamingbolt، به‌نظر می‌رسد شاهد به حقیقت پیوستن شایعات خواهیم بود و همان‌طور که گزارشات هم مطرح کرده بودند، فقط بخش داستانی Modern Warfare 2 بازسازی می‌شود، نه بخش چندنفره (که البته از محبوبیت بالایی هم برخوردار بود و این تصمیم کمی عجیب است). سازمان PEGI در اروپا، نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare 2 را برای افراد بالغ رده‌بندی سنی کرده و نکته جالب، این است که این رده‌بندی سنی فقط شامل بخش داستانی می‌شود.

اینکه آیا بخش چندنفره قرار است به‌طور جداگانه فروخته شود یا به دلایلی خاص در بازی وجود ندارد را نمی‌دانیم و باید منتظر باشیم. احتمالا به‌زودی شاهد اعلامیه‌ای رسمی در این رابطه خواهیم بود. همچنین نسخه بازسازی شده Modern Warfare برای کاربران PS PLUS در ماه مارس به‌طور رایگان در دسترس قرار می‌گیرد.

نوشته شده در: 10 اسفند 1397
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty: Modern Warfare 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Modern Warfare 2
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

پس قرار پای بتل رویال به mw ام باز بشه با اینکه چرته ولی خب بهتر از bo4 میشه
از خبرهای خوبی که مشد شید....واقعا با بلک اپس1 بهترین نسخه های کالافن با اختلاف
خب معلومه مولتی mw2 رو بزنن دیگه کسی طرف مولتی کال اف جدید نمیره که اونجا پشه هم پر نمیزنه پس اینام زرنگن میدونن چیو بسازن چیو نسازن
ای جان ای جان بهترین خبر تو این سال چه حالی میده با گرافیک بهتر به دیدار soap و price بری