فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
یکی از خالقین Call of Duty و Dead Space استودیوی جدیدی به منظور توسعه‌ی عناوین AAA تأسیس کرد

کارگردان سابق Call of Duty و Dead Space استودیوی جدیدی به منظور توسعه‌ی عناوین AAA تأسیس کرد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PlaystationLifestyle، آقای "برت رابینز"(Bret Robbins) که نقشی کلیدی در ساخت نسخه‌های Advanced Warfare و Modern Warfare 3 از مجموعه‌ی Call of Duty و  هم‌چنین Dead Space را در کارنامه دارد، استودیوی جدیدی به نام Ascendant Studios تأسیس کرده است. این استودیو به کمک کهنه‌کاران صنعت گیم از جمله افرادی که بر روی مجموعه‌ی Dead Space و The Walking Dead کار کرده‌اند، تأسیس شده است و هم‌اکنون در حال توسعه‌ی عنوانی در سبک شوتر اکشن می‌باشد، رابینز در این مورد می‌گوید:

"چندین سال است که این رویا را دارم و بسیار هیجان‌زده هستم که در نهایت، می‌توانم استودیوی جدیدی را بنا کنم. تمرکز ما بر روی ساخت بازی‌های نوین و باکیفیت می‌باشد. ما در جایگاهی ارزشمند قرار داریم که می‌توانیم آزادانه و بدون فشار خارجی، چیزی را خلق کنیم که به معنای واقعی، جدید و هیجان‌آور باشد. من قصد دارم تا بازیِ بزرگی خلق کنم که در کنار بهترین عناوین خلق شده در صنعت گیم، قرار گیرد"

در مصاحبه‌ای با وبسایت GamesIndustry، "رابینز" آشکار کرد که استودیوی جدیدش در سن فرانسیسکو، درس‌هایی را که از مجموعه‌ی Dead Space گرفته است، در پروژه‌های آینده به کار می‌گیرد؛ Dead Space آخرین بازیِ اریجینالی می‌باشد که او در ساخت آن نقش داشته است. Ascendant Studios در طول سال آینده، گسترش یافته و تعداد 100 عضو خواهد داشت. این استودیو هم‌اکنون به دنبال استخدام افرادی برای جایگاه‌هایی مانند طراحی مفهومی، مهندس گیم‌پلی ارشد، انیماتور ارشد و طراح محیط ارشد می‌گردد تا کمکی برای رسیدن به اهداف جاه‌طلبانه‌ی آن باشند. در ادامه "برت رابینز" می‌گوید:

"موضوع مهم در این بین، دقیق و منظم بودن برای بررسی و تحلیل کار و جامعه‌ی کاربری می‌باشد. قادر بودن به برقراری ارتباط با دیدگاه مناسب با تیم، بسیار مهم است. یکی از چیزهای بسیار سخت برای انجام دادن، خصوصا هنگامی که شما چیز جدیدی را آغاز می‌کنید، کنار هم قرار دادن افراد برای یک ایده یا دیدگاه می‌باشد."

با توجه به سابقه‌ی 20 ساله‌ای که رابینز در صنعت گیم دارد، می‌توان به ساخت عنوانی شایسته در آینده، امیدوار بود. از اخبار مربوط می‌توان به بخش داستانی CALL OF DUY: MODERN WARFARE 2 REMASTERED در اروپا رده‌بندی سنی شد، اشاره کرد.

نوشته شده در: 12 اسفند 1397
دسته: خبر، Call of Duty: Advanced Warfare
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: Advanced Warfare
  • Call of Duty: Advanced Warfare
  • Call of Duty: Advanced Warfare - Supremacy
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

انشالله که موفق باشن و بتونن یه زهرچشم اساسی از اکتیویژن و EA بگیرن