بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
نظرسنجی سازنده Persona 5 برای ساخت نسخه بعدی بازی

Persona 5

پس از معرفی بازی Persona 5 R، شرکت Atlus به عنوان سازنده و ناشر این بازی به دنبال دریافت نظر کاربران برای ساخت Persona 6 بر روی Nintendo Switch و دیگر کنسول‌ها است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از dualshockers در حالی که چند روزی از انتشار خبر زمان عرضه بازی Persona 5 R بر روی Nintendo Switch می‌گذرد حال استودیو سازنده بازی با برگزاری یک نظرسنجی در میان مخاطبان سرتاسر جهان نشان داد که به دنبال دریافت بازخورد‌ها برای انتخاب پلتفرم‌های میزبان نسخه بعدی این بازی، Persona 6 است. Atlus در ابتدا در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که به دنبال بازخورد مخاطبانش است و بدین منظور جوایزی نظیر اشتراک‌های PSN TNintendo Switch eShop و گیفت کارت‌های Xbox را نیز برای شرکت‌کنندگان در نظرسنجی در نظر گرفته است.

اگرچه که برخی از سوالات این نظرسنجی درباره کیفیت استودیو و موارد بازاریابی هستند اما سوالات مطرح شده در آن نشان دهنده این هستند که سازندگان Atlus به دنبال پیدا کردن مسیری برای پروژه‌های آینده خود هستند. به طور مثال در نسخه آمریکایی این نظرسنجی از مخطابان سوال شده است که دوست دارند چه پلتفرم‌هایی میزبان بازی Persona در آینده باشند. در این نظرسنجی شما همچنین می‌توانید درباره موضوعاتی نطیر درخواست برای انتشار محتوا‌های جدید و یا بازسازی عناوین قبلی این سری بازی نیز نظر دهید.

نوشته شده در: 13 اسفند 1397
دسته: خبر، Persona 5
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Persona 5 - Sizzle Trailer
  • Persona 5 - Game Mechanics Palaces Trailer
  • Persona 5 - Gameplay
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.