جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
PC دومین پلتفرم بزرگ بازی Monster Hunter World است

PC دومین پلتفرم بزرگ بازی Monster Hunter World است

بازی Monster Hunter World از زمان عرضه خود در سال گذشته، عملکردی عالی در بازار داشته و به‌نظر می‌رسد این عملکرد برروی پلتفرم PC حتی از سطح انتظارات هم بالاتر بوده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WCCFTECH، آنتونی مولانت به عنوان مدیر بازاریابی Capcom در اروپا، خاورمیانه، آفریقا و بریتانیا، طی مصاحبه‌ای جدید با PCGamesInsider.biz تایید کرد که PC دومین پلتفرم بزرگ برای بازی Monster Hunter World است:

"بدون وارد شدن به جزئیات می‌گویم که PC دومین پلتفرم بزرگ Monster Hunter World است و فوق‌العاده اهمیت دارد."

آنتونی مولانت همچنین توضیح داد که چگونه عرضه نسخه PC باعث بهبود عملکرد بازی شد و به آن‌ها کمک کرد:

"نسخه PC در بهبود عملکرد کلی کمک زیادی کرد. در حالی که ما همیشه سعی می‌کنیم با مخاطبین گوناگون خود رفتاری مشابه داشته باشیم، نسخه کنسولی Monster Hunter World پلتفرم‌های اصلی آن بودند و نسخه PC در تاریخی دیگر در دسترس قرار گرفت. این کار به ما کمک کرد زیرا پلتفرم PC بازه زمانی خود را برای ترویج، پیشرفت و بازاریابی داشت. نسخه PC در برخی کشورها مثل آلمان و روسیه عملکرد بسیار خوبی را به خود دید. تمام این موارد موفقیت ما را در اروپا افزایش دادند."

Monster Hunter World اکنون برای PC ،PS4 و Xbox One در دسترس است. یک گسترش‌دهنده به نام Iceborne در اواخر سال 2019 برای تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 23 اسفند 1397
دسته: مطلب متفرقه، Monster Hunter World
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • MONSTER HUNTER WORLD
  • Monster Hunter World
  • Monster Hunter World - TGS 2017
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

چه فایده که برای pc کمکاری کردن بهینه سازیش که در حد چی بود یه سالم دیر دادن که مثلا روش کار کنن جاش گند زدن بهش(البته هممون میدونیم کار gta v رو کرد و منتظر موند فروشش رو رو کنسولا بکنه بعد یه بارم مردم رو pc بخرنش)
باشد ک روز به روز اهمیتشون به pc بیشتر شه و بهش به عنوان یه backup نگاه نکنن