فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
گزارش: به نظر می‌رسد که نسخه‌ی بعدی فرنچایز Assassin’s Creed در عصر وایکینگ‌ها جریان دارد

گزارش: به نظر می‌رسد که نسخه‌ی بعدی فرنچایز Assassin’s Creed در عصر وایکینگ‌ها جریان دارد

با وجود اینکه دنباله‌ی مجموعه‌ی Assassin's Creed در سال 2019 منتشر نخواهد شد، به نظر می‌رسد احتمالا فهمیده باشیم که این نسخه به چه ناحیه و زمانی سفر خواهد کرد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، در ابتدای این هفته، کانال یوتیوب JorRaptor متوجه پوستری در جدیدترین ساحته‌ی Ubisoft یعنی The Division 2 شد که به ادامه‌ی سری بازی Assassin's Creed اشاره دارد. پوستر مذکور که در نقاط مختلف جهان این شوتر سوم شخص پراکنده شده‌ است، شخصیتی را نشان می‌دهد که شیئی را در دستان خود نگه‌داشته است که شبیه به یکی از قطعات عدن(بهشت) می‌باشد؛ آیتم‌های نمادینی که در مجموعه‌ی Assassin's Creed نقش مهمی داشته‌اند. در بالای این پوستر، عبارت "والهالا"(Valhalla) به چشم می‌خورد که ناحیه‌ای است در افسانه‌ها و اسطوره‌شناسی نورث و هم‌چنین، با فرهنگ وایکینگ‌ها در ارتباط می‌باشد. 

در حالی که این اطلاعات خود گویا می‌باشند، وبسایت Kotaku اعتبار بیشتری به این نظریه بخشیده است. در گزارشی جدید که اوایل امروز منتشر شد، این نشریه گفته است 2 منبع مختلف تایید کرده‌اند که نسخه‌ی بعدی Assassin's Creed در عصر وایکینگ‌ها جریان خواهد داشت. وبسیات Kotaku این اطلاعات را ماه‌ها پیش از اینکه پوستر مذکور در The Division 2 دیده شود، به دست آورده بود. علاوه بر این، دنباله‌ی Assassin's Creed با نام رمزی Kingdom شناخته می‌شود و جزئیات دیگری به غیر از محیط و فضای بازی، در دسترس قرار نگرفته است.

جای تعجب ندارد که نورس و میدگارد به عنوان مقصد بعدی این فرنچایز قدیمی انتخاب شده‌اند، زیرا دنیایی غنی و پر از محیط‌های گوناگون و متنوع می‌باشند. جدیدترین بازی از این مجموعه، نسخه‌ی ارتقایافته‌ی Assassin's Creed 3 می‌باشد که نقدها و نمرات آن را از اینجا می‌توانید مشاهده کنید.

نوشته شده در: 17 فروردين 1398
دسته: مطلب متفرقه، Assassin's Creed Odyssey
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed Odyssey
  • دانلود تریلر Assassin's Creed Odyssey
  • Assassin's Creed Odyssey
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

من همیشه نورس رو دوس داشتم چون به نظرم بهترین و جالب ترین میتولوژی رو داره ولی دنیای وایکینگی حتی از یونان (اسپارتا) هم کمتر مناسب سری اسسینز کرید عه، فردی با کمترین میزان دانش در مورد وایکینگ ها هم اینو میدونه که وایکینگا assassin نیستن، بیشتر warrior و raider هستن. به غیر از اینکه این بازی باز مثل قبلی ربط زیادی به فرقه نداشته باشه و بیشتر داستانش سمت isu باشه. اینجوری جالب میشه خدایان نورس رو ملاقات کنیم و بفهمیم isu ان، لطفا مارو هم isu کنین که ability های باحالی مثل اودیسی داشته باشیم :))))