فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
نیزه‌های معروف Horizon Zero Dawn توسط یکی از دست اندرکاران God of War به بازی اضافه شده است

نیزه‌های معروف Horizon Zero Dawn توسط یکی از دست اندرکاران God of War به بازی اضافه شده

به گزارش پردیس گیم و به نقل از vg247، حین مصاحبه‌ای، یکی از بنیان‌گذاران و مدیران ارشد Guerrilla Games، هرمن هولست (Hermen Hulst)، عنوان کرد که بدون همکاری بین استودیویی، طراحی اسلحه‌های موجود در Horizon Zero Dawn احتمالاً بسیار متفاوت می‌بود.

سالی دو بار، Sony Santa Monica و Guerrilla Games تعدادی از اعضای حرفه‌ای استودیوی خود را در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند تا قسمت‌های تازه‌ای از دنیا را دیده و تجربه‌های باارزش خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

در حین یکی از این جلسات، یکی از متخصصان طراحی مبارزات God of War با پیش‌زمینه‌ای قوی در طراحی نبردهای تن به تن از Sony Santa Monica آمده تا با Guerrilla Games روی Horizon Zero Dawn کار کند.

هولست به یاد می‌آورد که آن متخصص پیشنهاد داده تا Aloy به عنوان سلاح اصلی یک نیزه داشته باشد، هولست نیز در پاسخ گفته؛ "خب، چرا قبل از اینکه بری یه طراحی سطح بالا نمی‌سازی؟"

به دنبال همین اتفاق یک طراحی سر هم شده و به کارگردان‌های بازی ارائه گردید. نیازی به گفتن ندارد، این همفکری موفقیت‌آمیز از کار در آمد و استفاده از نیزه‌ بخشی جدا نشدنی از گیم‌پلی Horizon Zero Dawn شد.

همچنین هولست اشاره به سایر ارتباط‌های بین استودیویی از جمله فرستادن مهندسین صداگذاری برای کمک به Media Molecule  برای پروژه‌هایشان و کنفرانس‌های مکرر با Naughty Dog اشاره کرد.

نوشته شده در: 25 فروردين 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds | PGW 2017 Trailer
  • Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - Environment Trailer
  • Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds | PlayThrough: Survivor
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

مجموعه استدیو های خانواده سونی به شکل عجیب غریبی از بقیه استدیوها جلوترن واقعا
سیر صعودی عجیب غریبی پیدا کردن اصلا
دلیلش هم همین سیاست های درست کمپانی مادر تو مدیریت این استدیوهاست
استودیو های سونی بهترین بازی ساز های جهان هستن بدون شک
عاشق این همکاری بین استدیو های سونی هستم و یکی از اصلی ترین دلایلی که استدیو های سونی انقدر بازی سطح بالا و درجه یک میسازن همینه. این یکی از دلایلی هست که میگفتم بودجه و نیروی انسانی روی کیفیت بازی ربط ندارن و به سیاست شرکت ها ربط دارند. مثال هم همون طور که بارلوگ گفته بود چند ده برابر بودجه و نیروی انسانی شون از بازی های مثلا یوبی سافت کمتره ولی خب یه همون اندازه هم کیفیتش بیشتره