بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
کمپانی Capcom به طرز هوشمندانه‌ای به در دست ساخت بودن Resident Evil 3 Remake اشاره می‌کند
نویسنده:
صفحه شخصی من - یک عشق پلی استیشن D:
User_image

کمپانی Capcom به طرز هوشمندانه‌ای به در دست ساخت بودن Resident Evil 3 Remake اشاره می‌کند

با توجه به موفقیت‌های بزرگی که Resident Evil 2 Remake کسب کرد، اصلا جای تعجب نیست که بشنویم Capcom هم‌اکنون بر روی بازسازی نسخه‌ی سوم کار می‌کند؛ موضوعی که بسیاری از طرفداران این فرنچایز وحشت بقا نیز خواهان آن می‌باشند. هر چه باشد، این 2 نسخه از لحاظ داستانی و زمانی با یکدیگر در ارتباط هستند. البته، با توجه به پستی که اکانت رسمی مجموعه‌ی Resident Evil به اشتراک گذاشته است، ممکن است طرفداران به خواسته‌ی خود رسیده باشند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Playstation Lifestyle، اگر به توئیت مذکور نگاهی بیندازید، می‌توانید به وضوح تصویری از یک دیوار شکسته شده را مشاهده کنید؛ دیواری که قبل از رسیدن لیان و کلیر به ایستگاه پلیس، نابود شده است. کپشنی که همراه با تصویر منتشر شده است یعنی جمله‌ی "فکر می‌کنید چه اتفاقی برای دیوار در اینجا افتاده است؟" به این نکته اشاره می‌کند که این تخریب، کار Nemesis از Resdint Evil 3 است. دلیل آن نیز این می‌باشد که بسیاری از رویداد‌ها و اتفاقات Resident Evil 3 قبل از نسخه‌ی دوم جریان دارند، پس منظقی است که این هیولای ترسناک، از قبل سری به ایستگاه پلیس راکون سیتی زده باشد. هنوز هیچ چیز رسمی نمی‌باشد، اما ظاهرا Capcom می‌خواهد کاری را که با Resdint Evil 2 Remake انجام داد، با نسخه‌ی سوم نیز تکرار کند. هم‌چنین، این موضوع به شرکت ژاپنی فرصت بیشتری برای ساخت ادامه‌ی مجموعه و نسخه‌ی هشتم می‌دهد.

این نکته نیز قابل اشاره می‌باشد که به تازگی، شایعه ای دست به دست می‌شود مبنی بر اینکه بازسازی Resident Evil 3 بر عهده‌ی هیچکدام از استودیوهای داخلی Capcom نیست؛ جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این خبر مطالعه کنید. 

نوشته شده در: 27 فروردين 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

قطعا آخرین بازی خواهد بود که دوست دارم مشتاقاه روی نسل هشل بازی کنم !!

قطعا از سم فیشر نسل 8 خبری نخواهد بود همینطور ریمن جدید!!!

مرگ بر یوبی سیسن کرید سافت و دلار باعث و بانیها و جن خوکی ها!! jen pig
یعنی کسی پیدا میشه دلش این فیگورو نخواد؟ مسلما نه! ولی قیمتش آدمو از خواستن پشیمون میکنه!
https://up.20script.ir/file/f060-residen-evil-3-jill-valentine-nueva-D-NQ-NP-984783-MLM29148179089-012019-F.jpg

https://www.amazon.com/Valentine-Action-Figure-Resident-Wesker/dp/B07B9FTGDC
ما که به بازی ریمیک جیل و نمسیس قانعیم !
البته اگه مثل نسخه اصلی کیفیتش عالی باشه

اولین بار که نمسیس رو روی پلی تو خونه بازی کردم نصفه شب بود و لوگو آمد و استارت رو زدم که بازی شروع بشه که صدای خوفناک گفت رزیدنت اویل و دسته شوک دار لرزید با اون صدای خفن شوک وارد شد و ترسیدم!!! قبل از این نسخه 1 رو بازی کرده و دوم رو ولی تمامشون نتونسته بودم و چون معما و ..... ولی این نمسیس و دنبال کردنش چیز دیگه ای بود !!
نسخه سوم واقعا مخوف بود
واقعا، یادش بخیر چقدر زود گذشت سال 2002 رفتم توپخونه نسخه کامپیوتر گرفتم سریع نصب کردم و شروع کردم به بازی کردم قبلا نسخه پلی استیشن تجربه کرده بودم اما واسه pc یه چیزه دیگه بود از لحاظ گرافیک! چطور میشه باور کرد انقدر زود گذشت
دو سال بعدشم پرنس 2 رو بازی کردم اونم خفن بود وقتی داهاکا دنبالت میکرد دقیقا یاده نمسیس میافتادی البته از لحاظ فیزیک و روحیات یک دنیا با هم فرق داشتن
فقط امیدوارم جیل با همون لباس نوستالژی (نیم تنه آبی و دامن خاکسری) باشه
از کجا معلوم کار مستر ایکس نیست؟ دیوار دوس داشت اخه هی میپرید خرابش میکرد