فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
سرورهای Assassin's Creed Unity پس از رایگان شدن بازی دچار اختلال شدند

سرورهای Assassin's Creed Unity پس از رایگان شدن بازی دچار اختلال شدند

چند روز پیش بود که Ubisoft در خبری اعلام کرد در کنار کمک 500 هزار یورویی این شرکت برای بازسازی کلیسای نتردام، برای این که مردم را تشویق به کمک در بازسازی کلیسای نتردام کند، بازی Assassin's Creed Unity را تا تاریخ 5 اردیبهشت برای کاربران PC رایگان می‌کند. به گزارش پردیس گیم و به نقل از وب سایت PC Gamer، حال به نظر می‌رسد که افراد زیادی از شنیدن این خبر خوشحال شدند و برای تجربه و دانلود این بازی نیز اقدام کرده‌اند. در واقع استقبال کاربران از این موضوع به حدی زیاد بود که Ubisoft مجبور شد سرورهای این بازی را به منظور افزایش ظرفیت آن به مدت چند ساعت ببندد.

افزایش ظرفیت اعمال تغییرات دیگر در سرور بازی از ساعت 7 صبح آغاز شد. اگر تا این لحظه موفق به دریافت این بازی نشده‌اید، می‌توانید از طریق این لینک نسخه PC بازی را به صورت رایگان دانلود و بازی کنید. همچنین Ubisoft امکان استرداد این بازی را برای آن دسته از کاربران بدشانسی که به تازگی و از تاریخ 15 آوریل به بعد بازی را خریداری کرده بودند قرار داده تا این دسته از کاربران نیز بتوانند مبلغی را که بابت این بازی پرداخت کرده بودند پس بگیرند. 

نوشته شده در: 31 فروردين 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed: Unity
  • Assassin's Creed: Unity
  • Assassin's Creed: Unity
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

بهترین نسخه نسل هشتمی این سری بود
نسبت به بقیه نسخه های نسل هشت خیلی بیشتر در خور اسم Assassins creed بود و پتانسیل بالایی داشت
اما متاسفانه یوبیسافت زمان کافی برای کار روی بازی یا حداقل پولیش بازی رو نداد و با فاجعه بار ترین مشکلات فنی و ایراد های مختلف عرضه شد و متای زرد گرفت و نتونست خاطره ی خوبی به جا بزاره

همچنین Ubisoft امکان استرداد این بازی را برای آن دسته از کاربران بدشانسی که به تازگی و از تاریخ 15 آوریل به بعد بازی را خریداری کرده بودند قرار داده تا این دسته از کاربران نیز بتوانند مبلغی را که بابت این بازی پرداخت کرده بودند پس بگیرند.
ناموسا کدوم شرکت این کارو میکنه دسخوش به یوبی عشقی عشق
دست هرچی نوبه از پشت بستی زور نیست که معلومه فقط کرکی زدی همه هم افلاین اگه دوتا از بازیای یوبی رو انلاین زده بودی حالیت میشد یوبیسافت یعنی چی
بابا بنده خدا که داره از یوبی سافت تعریف میکنه
مشاهده 3 پاسخ دیگر