فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
جزئیات گزارش مالی Sony برای سه ماه پایانی سال مالی 2018: جدیدترین آمار از فروش نرم افزاری و سخت افزاری PlayStation 4


شرکت Sony امروز در جلسه گزارش مالی خود برای سه ماه پایانی سال مالی 2018 (تا 31 مارس 2019) تایید کرد که مجموع تعداد کنسول‌های ارسالی PlayStation 4 به فروشگاه‌ها در سراسر جهان به 96.8 میلیون دستگاه رسیده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gematsu، در ربع چهارم سال مالی 2018 جمعا 2.6 میلیون دستگاه PlayStation 4 به فروشگاه‌ها ارسال شده است. این رقم در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال مالی گذشته 0.1 میلیون افزایش داشته است.

Sony در سال مالی 2018 در مجموع 17.8 میلیون دستگاه PlayStation 4 را به فروشگاه‌ها ارسال کرد که این رقم در مقایسه با  19 میلیون کنسول ارسال شده به فروشگاه‌ها در سال مالی 2017 به طور دقیق 1.2 میلیون کمتر اما 0.3 میلیون دستگاه بیشتر از رقم پیش‌بینی شده توسط Sony برای سال مالی 2018 یعنی 17.5 میلیون بوده است.

Sony پیش‌بینی می‌کند که در سال مالی 2019، که 1 آوریل 2019 شروع و 31 مارس 2020 به پایان می‌رسد، بتواند 16 میلیون دستگاه PlayStation 4 را به فروش برساند.

برخی دیگر از اطلاعات مهم جدیدترین جلسه گزارش مالی Sony:

•    مشترکین PlayStation Plus در تاریخ 31 مارس 2019 به 36.4 میلیون نفر رسید، این رقم در مقایسه با سال گذشته 2.2 میلیون نفر افزایش داشته است.

•   در ربع چهارم سال مالی گذشته 54.7 میلیون نسخه نرم افزارهای مرتبط با PlayStation 4 به فروش رسید که این رقم در مقایسه با سال مالی گذشته 2.7 میلیون بیشتر بوده است. 45 درصد رقم اعلام شده را دانلود دیجیتالی بازی‌های کامل تشکیل می‌دهد که این میزان در مقایسه با 43 درصد در سال گذشته کمی افزایش پیدا کرده است.

نوشته شده در: 6 ارديبهشت 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris به شخصی‌سازی
  • دانلود تریلر بازی The Last of Us Part II
  • دانلود تریلر بازی Ys IX: Monstrum Nox
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

100 میلیون دستگاه یعنی بیشتر از جمعیت کل کشور ما
به فروش PS2 نمیتونه بتونه برسه ولی باز رقم شگفت انگیزیه !
بخش گیمینگ سونی یه تنه کل خانواده ی سونی رو داره میچرخونه
فکر نکنم حالا حالا ها چیزی به پی اس 2 برسه چون اون موقع واقعا یکه تاز بود به تمام معنا ولی الان هر کاریم بشه رقیب هست
گودزیلا داداش کم اهمیت جلوه نده ، انصافم خوب چیزیه !!چرا رقیب نبود؟؟ نینتندو سگا مایکرو اینا پشم بودن؟؟ چون اون زمان سونی رقباش رو زیر پا له کرده دلیل نمیشه بگی رقیب نبوده، سگا که نابود شد نینتندو هم با اون عظمت برا یه نسل محو شد ماکرو هم که هیچی ..تازه اکس باکس قوی تر از ps2 هم بود هیلو هم تو اوج خودش
مشاهده 3 پاسخ دیگر
مایکروسافت خوب صداش در نمیاد
صدای مایکروسافت چند روز پیش در اومد که موفق شده برای اولین بار به جرگه کمپانی های با ارزش 1 تریلیون دلاری بپیونده، اما بخش گیمینگش گند زده طی 3 ماه گذشته...
در حقیقت بجز افزایش فروش بازی های ترد-پارتی از طریق استورش و البته سرویس هاش، بخش سخت افزایش به شدت کاهش فروش داشته...
جالبه، وقتی فروش نینتندو سوییچ رو که به تازگی به 34 میلیون رسیده، مقایسه میکنی با Xbox، میگی که دقیقا این فیل اسپنسر و رفقا داشتن چکار میکردن توی این 6 سالِ نسل هشت؟
من چیکار دارم به ارزش شرکتش خیلی وقته صداشو در نمیارن که چقد فروخته ایکس باکس