فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
هیدئو کوجیما باز هم به تریلر جدید Death Stranding اشاره می‌کند

هیدئو کوجیما باز هم به تریلر جدید Death Stranding اشاره می‌کند

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، هیدئو کوجیما باری دیگر به تریلر جدید Death Stranding که قرار است به زودی آن را تماشا کنیم، اشاره کرده است. ماجرا از این قرار است که به تازگی کوجیما باز هم به توئیتر رفته و تصویری تار از ویدئوی جدید مرموزترین پروژه‌ی نسل هستم منتشر کرده که در آن، عبارت "عنوانی از هیدئو کوجیما" به چشم می‌خورد. البته، از موارد جالب دیگری که در این عکس به چشم می‌خورند می‌توان به مجسمه‌ی خود کوجیما و مجسمه‌‌های کریتوس و آتریس از God of War نیز اشاره کرد. البته اگر به دنبال تاریخ انتشار این تریلر و یا جزئیاتی از داستان Death Stranding می‌گردید، از اینگونه چیزها خبری نیست.

با تمام این‌ها، اشاره‌های کوجیما به این معنی می‌باشند که فاصله‌ی زیادی با تریلر جدید بازی که امیدواریم نمایش گیم‌پلی باشد، نداریم. با وجود عدم برگزاری کنفرانس مطبوعاتی Playstation در E3 امسال، کمپانی Sony می‌تواند با پخش اپیزود سوم برنامه‌ی خود State of Play در خرداد ماه از گیم‌پلی Death Stranding در آن رونمایی کرده و طرفداران را به وجد بیاورد. Death Stranding در تاریخ نامعلومی بر روی PS4 (و شاید هم PS5) عرضه خواهد شد.

نوشته شده در: 22 ارديبهشت 1398
دسته: خبر، Death Stranding
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Deadly Stranding
  • دانلود موسیقی متن بازی Death Stranding (کامل ترین نسخه موجود)
  • دانلود تریلر بازی Death Stranding
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

چقدر یه ادم میتونه زیادی با خودش،حال کنه و خودش،رو جدی بگیره؟......بحثم اصلا سر کاربلد بودنش،نیست....سر شخصیت این ادمه.....در اوج توهم و خودبزرگ بینی.....واقعا فکر کرده کیه که مثلا اینجوری بعد از سه سال مدام بصورت قطره چکونی اطلاعات بدرد نخور و بی سر و ته به گیمرها میده؟.....یه بازی ساختی بعد سه سال عین ادم بیا و یه گیم پلی چند دقیقه ای یا یه معرفی درست و حسابی ازش بذار....هی اشارات موهوم....هی تصاویر مفهومی....مدام اشارات مرموز....یه نقطه میذاره توی توئیتر تا ملت بگن کوجیما در نقطه جدید!!!!! به چه چیزی اشاره دارد؟؟؟؟؟؟ انگار زیادی با خودش حال میکنه و خودش رو جدی گرفته.......یه ویدئو ازش دیدم وقتی کپکام متال گیر سوروایو رو ساخت.....یه جورایی دیوونه س.....مدام با عربده کشی های رکیک و فحش های بالای هجده سال میگفت میدونی من کی ام؟..... من کوجیما هستم......چهل و پنج دقیقه تا داشت این نمایش خار و مادر رو با کپکام و یکی از کارمندان استودیوی خودش که فقط گفته بود بذار تجربه ش کنیم شاید بد نباشه ؛ ادامه میداد.....مردک متوهم.
برو بابا...

یعنی من یه آدم عقده ای تو زندگیم بشناسم با اقتدار خودتی
کوجیما این چند وقته در شرایطیه که میتونه سربه‌سر طرفدارای DS بزاره و وقتی تریلرو منتشر کرد دیگه از این خبرا نیس واسش.
کوجیما جونم هرچقد دلت میخاد به مرموز بازیات ادامه بده. اخه تو هم به تفریح نیاز داری!
کوجیما هم اسکله ها خو مثل آدم تریلرت رو بده