فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
شایعه: نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Call of Duty با پسوند Modern Warfare منتشر خواهد شد + تاریخ رونمایی و جزئیات جدید از بازی

call of duty

آنطور که از شواهد پیداست، نسخه‌ی جدید فرنچایز Call of Duty با پسوند Modern Warfare عرضه خواهد شد. به گزارش پردیس‌گیم، این خبر توسط خبرنگار معتبر وبسایت Kotaku یعنی "جیسن شرایر"(Jason Schreier) تایید شده است. به نظر می‌رسد که مطبوعات و برخی از افراد بانفوذ صنعت گیم، نسخه‌ی جدید Call of Duty را در این هفته تجربه کرده‌اند. از صحبت‌های این افراد بر‌می‌آید که نسخه‌ی جدید بازی، به نوعی ریبوت(Soft Reboot) نسخه‌ی اصلی خواهد بود و Infinity Ward قصد دارد تا بازی را در پاییز امسال عرضه کند. این عنوان دارای لحظات احساسی واقع‌گرایانه و مسئله‌ساز بوده و از مرحله‌ی جنجالی No Russion که در Modern Warfare 2 به بازیکنان اجازه می‌داد تا به شهروندان بی‌گناه با بی‌رحمی شلیک کنند، الهام گرفته است. البته هنوز هیچ چیزی توسط Activision تایید نشده است. متن کامل پیام جیسون شرایر به شرح زیر می‌باشد:

"می‌توانم این موضوع را تایید کنم و اینکه کمی هم بامزه و خنده‌دار است. اولین نسخه، Call of Duty 4: Modern Warfare نام داشت و آن‌ها نسخه‌ی چهارم را Call of Duty: Modern Warfare نام‌گذاری کرده‌اند. بازی‌های ویدئویی نامعقول و خنده‌دار هستند."

Call of Duty 4: Modern Warfare نسخه‌ای بود که در نسل هفتم توسط Infinity Ward توسعه یافت و به شدت مورد استقبال منتقدین و بازیکنان قرار گرفت و احتمالا انتخاب عنوان Call of Duty Modern Warfare 4 براس نسخه‌ی 2019 کمی گیج‌کننده باشد. شنیده‌ها حاکی از این هستند که Infinity Ward و Activision قصد دارند تا کار متفاوتی با Call of Duty امسال انجام دهند. علاوه بر این، منابع وبسایت Eurogamer اطلاع داده‌اند که از Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 30 مه(پنج‌شنبه 9 خرداد) رونمایی می‌شود.

نوشته شده در: 3 خرداد 1398
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty 4: Modern Warfare
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

از اولم معلوم بود مدرن وافر هست. مسئله اینه که بخش داستانی داره یا نه
MW بدون Campaign؟
حتی تصورش هم ممکن نیست
مشاهده 3 پاسخ دیگر