بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
بسته الحاقی Sigil‌ برای بازی Doom جمعه این هفته منتشر خواهد شد

ِDoom

بعد از چندین بار تاخیر، جان رومرو (John Romero)، خالق بازی Doom زمان عرضه بسته الحاقی مورد انتظار این بازی، Sigil را اعلام کرد. این بسته روز 31 می (10 خرداد 98) عرضه خواهد شد.

 به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از pcgamer این بسته الحاقی به صورت رایگان در وبسایت جان رومرو عرضه خواهد شد. این بسته در واقع دنباله از نسخه اصلی بازی Doom است که چهارمین اپیزود از آن را شکل می‌دهد و از این رو برای بازی کردن با نسخه vanilla بازی طراحی شده است. طبق صحبت‌های رومرو قابلیت‌های پرش و ماوس لوک غیر فعال هستند و انجام آنها در بازی تقلب محسوب می‌شود. در بسته 18 مرحله‌ وجود دارند که شامل 9 مرحله بخش تک نفره و 9 مرحله بخش چند نفره هستند.

دلیل تاخیر در عرضه این بسته عقب افتادن مراحل تولید نسخه‌های ویژه و محدود Sigil بود. این بسته‌ها که با نام Sigil+Buckethead عرضه می‌شود شامل موسیقی‌های از این بازی است که توسط باکت هد برای Doom ساخته شده‌اند. این بسته‌های ویژه با قیمت 6.66 یورو عرضه خواهند شد.

نوشته شده در: 7 خرداد 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • DOOM VFR – E3 2017 Reveal Trailer
  • Doom Switch vs PS4 Graphics
  • DOOM
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من یه نکته ای رو بگم:
این DOOM که قراره بسته الحاقی جان رومرو براش بیاد DOOM 2016 نیست. منظور همون DOOM کلاسیک هست که الان با نام The Ultimate DOOM روی فروشگاه استیم وجود داره.