فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ
هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی خرید گیفت کارت
Ubisoft خواهان عرضه‌ی Rainbow Six: Siege برای کنسول‌های نسل بعد است؛ برنامه‌ای برای ساخت دنباله‌ی این بازی وجود ندارد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WccfTech، شرکت Ubisoft به تازگی فینال رویداد Rainbow Six: Siege Pro League Season IX را در میلان ایتالیا برگزار کرده است. اکنون وب سایت Daily Star اعلام کرده که در جریان این مسابقات، اطلاعات جدیدی از آینده‌ی بازی محبوب Rainbow Six: Siege به اشتراک گذاشته است.

طبق گزارش این وب سایت، الکساندر رمی (Alexandre Remy)، مدیر برند بازی Rainbow Six تائید کرد که فعلا هیچ برنامه‌آی برای ساخت نسخه‌ی جدیدی از این سری یا دنباله‌ای بر آن وجود ندارد. او گفت که آن‌ها در حقیقت خواهان عرضه‌ی بازی Rainbow Six: Siege برای کنسول‌های نسل بعد هستند.

"ما فعلا قصد عرضه‌ی هیچ دنباله‌ای را برای این بازی نداریم؛ زیرا که نمی‌خواهیم جداسازی‌ای بین جامعه‌ی کاربری‌مان در پلتفرم‌های مختلف رخ دهد.  فردا، در یک جهان ایده‌آل، ما دوست داریم که همه در هر پلتفرمی قادر به تجربه‌ی بازی ما در کنار هم باشیم. ما با همین روحیه و اهداف در حال نزدیک شدن به نسل بعد هستیم.

از ما بارها در این رابطه سوال پرسیده شده که ما چگونه می‌خواهیم کاری کنیم که بازیکنان به نسل بعد کوچ کنند، ما می‌خواهیم که بازیکنان از طریق راه‌های ارزانتری از خرید یک نسخه‌ی این بازی برای نسل بعد، توانایی تجربه‌ی این بازی را در کنسول‌های نسل بعدی داشته باشند یا شاید هم توانستیم از طریق قابلیت backward compatibility کارهایی انجام دهیم.

قدرت و نیروی هر بازی چند نفره‌ای، جامعه‌ی کاربری آن است و من معتقدم که ما باید حتی در زمان بعد از عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی، هر کاری که می‌توانیم را برای بازیکنان انجام دهیم."

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شما علاقه به تجربه‌ی این بازی در نسل بعد دارید؟

نوشته شده در: 13 خرداد 1398
دسته: مطلب متفرقه، Rainbow Six: Siege
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rainbow Six Siege: Outbreak - Ash's Call to Arms
  • Rainbow Six Siege: Outbreak
  • دانلود گیم پلی بازی Rainbow Six: Siege
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

خیلی خوبه که uB کلا رفته سمت اینکه جای اینکه هر سال مثل بعضیا یه نسخه از یه ip رو بده داره از چیزایی که داده چند ساله ساپورت میکنه مثل wow
خواهشا نگید که من تنها کسی هستم که سبک آنلاین فعلی سری رو نمی پسنده و دوست داره یه بازی دیگه مثل Raven Shield یا Vegas 2 توی این فرنچایز داشته باشیم...
اره فکر کنم تنها کسی باشی که چنین نظر مسخره ای داره یا حداقل یکی دو نفر دیگه فقط بدون تعدادتون زیاد نیست
با اقای مانکی لافی موافقم متاسفانه تعدادتون کمه.
مشاهده 3 پاسخ دیگر
فوق العاده ست! اگر یوبی به همین شکل پشتیبانی کنه فکر میکنم که با یه csgo دیگه طرفیم
این خبر فوق‌العاده است واسه من خیلی خوبه که میبینم یوبی از یه بازی اینجوری حمایت میکنه
نسل بعدی با ارائه انواع باگ های جدید برای تمام بازیکنان در خدمتیم
با اینکه خودم طرفدار این عنوانم و تا این لحظه 1822 ساعت تا لول 238 پلی زدم ... ولی همچنان پر از بااااگ عجیب که جدیدن با سیزن اخر بیشتر هم شده و این موضوع رو اعصااابه .. سر همین باگ زیاد موقع عملیات به فنا رفتم