فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
ساخت بازي براي XBOX ONE همچون يك PC قدرتمند است!

حتي با تعداد نه چندان زياد بازي هاي انحصاري و مشكلات سخت افزاري در هر دو كنسول PS4 و XBOX ONE ، اما اين دو كنسول به لطف معماري x86 شان موفق شده اند شرايطي ايده آل براي سازندگان فراهم آورند. اين ويژگي باعث مي شود به روش هاي آسانتر به كيفيت هاي بالاتر رسيد و بازي ها را براي اين كنسول ها تا حد ممكن بهينه سازي كرد.اخير فرصتي براي آقاي Mikkel Thorsted از استديو Press Play بوجود آمده است تا طي مصاحبه خود با وب سايت GamingBolt مبني بر ساخت بازي به روش هاي آسانتر براي XBOX ONE در مقابل PC توضيحاتي را ارائه دهد.

" ساخت بازي براي XBOX ONE يك تجربه لذت بخش كه مشخصات سخت افزاري قدرتمند آن باعث مي شود از مشكلات متعارف در ساخت بازي براي كنسول ها خلاص شويم . در مقايسه با PC كار كردن بروي XBOX ONE به مراتب تجربه بزرگ تري محسوب مي شود .شما از مشخصات سخت افزاري دقيق كنسول خود مطلع هستيد و مي دانيد كه بازي بر روي چه رزولوشني در حال اجرا است ،همچنين از تمامي سيستم هاي متا ، اچيومنت ها و DVR آگاهي كامل وجود دارد . ساخت بازي براي XBOX ONE بدين سان است كه بازيكنان يك PC با مشخصات سخت افزاري قدرتمند در اختيار دارند كه روش ساخت بازي براي آن به مراتب آسانتر است "

در ادامه با توجه به آنكه بازي The Curse of Brotherhood يك دنباله معنوي از Max and The Magic Marker است كه براي PC و MAC منتشر شده است ، و اكنون در انحصار XBOX است و اينكه آيا اين بازي از انحصار خارج خواهد شد يا خير هم توضيحاتي از سوي ايشان ارائه شده است:

" ما سال گذشته از سوي مايكروسافت جذب و خريداري شديم ، و هم اكنون از اين ارتباط و همكاري احساس افتخار مي كنيم .ما توانستيم فرهنگ خاص خود را در بازي سازي حفط كنيم و در اين راه مايكروسافت بخوبي از ما پشتيباني كرده است .اين رابطه چيزي فراتر از يك مشاركت با مايكروسافت براي ما است و از اينكه عضوي از
Microsoft Sudios هستيم احساس امنيت فراواني ميكنيم . در نهايت Max: The Curse of Brotherhood براي PS4 منتشر نخواهد شد "

نوشته شده در: 16 دي 1392
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Max: The Curse of Brotherhood
  • Max: The Curse of Brotherhood
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

نمیگم کنسول های جدید از سخت افزار کم هستن اما PC واقعا چیزه دیگه اییه هست
نعماری کنسول xbox one عالیه و سازندگان میتونند بازی هایشان را راحت تر بر روی ان بسازند.
تو ساختن بازی کنسول خیلی بهتر از PC هست اما در کل سیستم PC قوی تر از هر کنسولی هست!
اما چون PC رو به منظور های دیگه الان تو جامعه استفاده میکنند جوری طراحی نشده که انحصار بازی باشه!
اما باز هم PC در کل بهتره!هم قوی تره!هم کارایی بیشتری داره!
GHOSTxRuthless...
دوست عزیز Microsoft و Sony هرچقدر از یه CUAX قوی واسه کنسولش استفاده کنه،بازم به قدرت PC نمیرسه...
Nate/Literning کنسولها فقط واسه بازیو LIVE Center ساخته شدن و هدف اصلیشونم همینه و از پلتفرمی مثل PC بایدم یه راه جدایی داشته باشن.چون کنسول و پلتفرم هرکدوم واسه کاری ساخته شدن و به مراتب میان جلو.
ولی تو FX Designe و CG ART و OS و Game Mastering RTM و G-TV و Power UNB و ....،کنسولها هیچوقت از به پای PC نمیرسن.
اینا ساده ترین دلالیل معمولیو غیر تخصصی واسه دونستن حقیقت بود.
(K.O.M.I.S.E.R)
خوبه.ارز همه کسانی که می خوان نظر بدن خواهش میکنم یکم منطقی باشن.هر کس یه سلیقه داره.یکی خیلی پول داره دوست داره باکس باکس وان بگیره.ولی یکی میبینی زیاد پول نداره بازی اورجینال بگیره و میره پی اس 4 میگیره.یکی میبینی خیلی پول داره دو تا رو میگیره تا انحصاری های هر دو رو تجربه کنه.یکی دوست نداره بخره تا از کنسول هایی که داره استفاده کنه یا پول نداره یکی شو بخره مثل من.به خدا این دو تا کنسول جفته شون برای بازی و لذت بردن درست شدن.پس هی نیاید بگید این بهتره اون بهتره.
41082 عزیز بازی ساز ها گفتن با توجه به وجود دسترسی کامل به Shader در کنسول ها ما می توانیم جلوه هایی بسازیم که PC از اجرای اون ها ناتوانه ! بعد شما می گید PC بهتره !!!!!
ولی بازم PC قویتره.
آفرین به ایکس باکس وان افتخار شرکت مایکروسافت