فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
وزیر دفاع روسیه: Metal Gear یک پروژه شست و شوی مغزی آمریکایی است

شرط می‌بندم که نمی‌دانستید بازی Metal Gear یک پروژه اطلاعاتی آمریکایی است. اگرچه با یک بازی ویدیویی طرف هستیم اما اول و مهم‌تر از همه این یک پروژه اطلاعاتی و گمراه‌کننده مردم می‌باشد که برای شست و شوی مغزی افراد جامعه به کار می‌رود. مدرک ما چیست؟ هیچ مدرکی جز صحبت‌های یک وزیر دفاع روسی وجود ندارد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، چندی پیش وزیر دفاع روسی، "آندری کارتاپولوف"، در میزگرد پارلمانی به این نکته اشاره کرد که بازی‌های معروفی مانند Metal Gear، توسط سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا بودجه بندی و خلق شده‌اند با این هدف که "آگاهی عموم را گمراه و خدشه‌دار کنند، مخصوصاََ افراد حوان را".

کارتاپولوف در این باره گفت:

"پروژه‌های خاص سرویس‌های آمریکایی مانند Metal Gear و RuNet Echo در حال تعبیه شدن هستند با این هدف که به صورت مستقیم آگاهی عموم مردم را گمراه کنند، مخصوصا قشر جوان جامعه را."

کارتاپولوف در ادامه به این نکته اشاره کرد که چنین پروژه‌های طراحی شده‌اند تا فعالیت‌های اعتراضی را تحریک کنند و افراد جوان جامعه را به سمت احساسات ضد اقتداری بکشانند. این که تئوری این شخص از کجا می‌آید نامشخص است اما به وضوح می‌توان دید که دولت روسیه چیزی را می‌داند که بقیه ما نمی‌دانیم.

همانطور که می‌‎دانید، Metal Gear حتی توسط آمریکایی‌ها یا در کشور آمریکا ساخته نمی‌شود بلکه این سری اکشن ماجراجویی توسط "هیدئو کوجیما" در ژاپن توسعه یافته است.

در نسخه‌های اولیه سری Metal Gear شاهد محتویات ضد آمریکایی هم بودیم که در ادامه تغییرات کلیدی در داستان و پیشروی رخ داد. در حالی که سری با اشارات و محتویات سیاسی زیادی شکل گرفته اما هیچوقت به طور مستقیم به اطلاعات دقیق در واقعیت بر نخورده‌ایم.

نظر شما در این مورد چیست؟

نوشته شده در: 8 تير 1398
دسته: مطلب متفرقه، Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • دانلود موسیقی متن بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (نسخه Extended) - پارت 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

چی بگیم والا ما که مامور اطلاعاتی روسیه نیستیم ولی ژاپن سرمایه داریه پس با آمریکا است.
اینو در جواب کامنت یکی نوشتم که انگار سایت زده کامنتشو ترکونده :))) عیبی نداره چیز خاصی از دست ندادین
عجب من مگه دروغ گفتم که پیامم رو پاک کردید؟
نه ولی متاسفانه واردات امثال تو , تو این دولت زیاد شده :))) یه مشکلی که من با صنعت گیم دارم اینه که متاسفانه بچه سال و یا ادمه گنده بچه مغز توش زیاده !!! اخه کم دان !!! خب معلومه وقتی صنعتی چه فیلم چه گیم سرمایش از طرف هرکسی باشه اون شخص یا دولت کشوری دوس داری عقاید خودشو تبلیغ کنه ! حالا اگه دست امریکایی ها باشه خب دوس دارم سکسو خشونت رو تبلیغ کنن و اینکه ادمایی مثه تورو برده مغزی جریان سرمایه داری پرورش بدن که اینجوری برگردی توف بندازی تو صورت مملکت خودت !!!! ایییی خدایا مارو با کیا 80 میلیون کردی خدا توبه :))))
خودت فهمیدی چه تلاوت کردی ؟ جوجه
ولش کن دز ساندیسش اومده پایین :)
اتفاقا بر عکس روح امریکایی ستیزی تو جامعه ژاپن موج میزنه مردم ژاپن میمیرن ولی جنس غربی نه تها امریکایی استفاده نمی کنن اونا بر خلاف ما ها فقط تولیدات کشور خودشون رو استفاده می کنن مثلا خیلی به ندرت پیش میاد که از بازی های غربی استقبال کنن
به خاطر ماجرای بمب های اتمی هیروشیما و ناگازاکی که عاملی بود برای تسلیم ژاپن در جنگ جهانی دوم پس از سقوط المان نازی که به مقاومت ادامه میداد هنوز هم ژاپن از آمریکا داره غرامت میگیره بعد ۶۰ سال
و توی تاریخ به اثبات رسیده روسیه هیچ وقت حرف بر خلاف منافعش نزده شوروی سابق اگر کشور خوبی برای مردم خودش بود هیچ وقت دچار فرو پاشی نمی شد
غرامت واقعی امریکا داره می گیره ازشون با بیشترین پایگاهای نظامی که در جهان تو ژاپن داره و در واقع ژاپن بعد جنگ گروگان امریکا شد, اینه که تا ترامپ اروق می زنه می رن رو ویبره !!!!
عجب غرامتیم گرفت که الان کشورش جزو پیشرفته ترین کشورای دنیا با امکانات فوق العاده ست
ایکاش از ایرانم ازین غرامتا میگرفت
اصن تا باشه ازین غرامتا :))
مشاهده 1 پاسخ دیگر
شما هایی که ادعا می کنید این داره خز عبلات میگه یه خورده مختون رو باز کنید و اونور قضیه رو هم نگاه کنید که شاید شما هستید که خز عبلات به خوردتون دادن و حالا بخاطر حرفای این یارو موضع می گیرید. بعدم چه ربطی داره استیودیو سازندش ژاپنی باشه یا نباشه ؟ ژاپن تحت سلطه آمریکاست. هیدئو کوجیما هم داره برای آمریکا کار می کنه. تا الان اکثر بازی هایی که ساخته شخصیت ها و داستان هاش آمریکایی و در مورد آمریکا بوده.
به اینطور نظرات میگن تئوری توطئه، نمونش مثل نظریه زمین تخت، صهیونیست جهانی و غیره که توی همه کشورها و در همه دوران وجود داشته. شما میتونی بپذیری یا رد کنی اما نمی‌تونی تحمیل کنی
ما که دیگه با این قبیل حرف های مفت سال هست آشنایی داریم
همه روزه این حرف ها میگن دوستان
بابا به این بنده خدای از همه جا بی خبر گیر ندید ، اون نادون (هایی) که این حرف رو تو دهنش انداختن مقصر هستن
یه مجری اخبار هم چرت و پرت زیاد میگه ، ولی چه کنه که مأموره و معذور
با این شعر و ورایی که گفت اگه تو ژاپن بود ازش برق تولید میکردن