فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
کارگردان No Man’s Sky: مردم تقریبا همیشه در مورد مشکلات درست می‌گویند اما در ارائه راه‌حل برای رفع آنها خیر

کارگردان No Man’s Sky: مردم تقریبا همیشه در مورد مشکلات درست می‌گویند اما در ارائه راه‌حل برای رفع آنها خیر

به گزارش پردیس گیم و به نقل از PCGamesN، بازیکنان عنوان No Man’s Sky را در زمان عرضه به شدت مورد انتقاد قرار دادند اما با گذشت زمان این بازی با دریافت منظم بروزرسان‌ها و افزونه‌های ارتقا دهنده، توانست جامعه طرفداران پرشوری را بدست آورد. در توسعه عناوین در حال پیشرفت، بخشی از پروسه کار را گوش دادن به بازیکنان تشکیل می‌دهد و به گفته شان موری، کارگردان بازی، آنها در شناساندن مشکلات واقعی بازی به تیم سازنده فوق‌العاده عمل می‌کنند اما راهکار درستی برای رفع این مشکلات ارائه نمی‌دهند.

توضیحات موری در این رابطه: "بازیکنان در حالت عادی تقریبا همیشه در مورد مشکلات درست می‌گویند. این را همواره دیده‌ام. اما در مقابل تقریبا هیچوقت در ارائه راهکار برای حل مشکلات موفق نیستند یا اینکه هرگز نمی‌توانند بر سر یک راه‌حل مشخص با یکدیگر به توافق برسند. شرایط معمولا این چنین است "|از زبان یک طرفدار| سیستم موجودی‌تون (Inventory) رو دوست ندارم" و در ادامه در مورد چیزهای دیوانه کننده‌ای صحبت می‌کنند و از شما می‌خواهند که برای رفع آن مشکل، آن کارها را انجام دهید. بطور کلی چنین توضیحاتی (برای سازندگان) سودبخش نیستند."

"اما نتیجه این بحث‌ها مفید است چرا که ما مطمئن می‌شویم که آنها ویژگی خاصی (در مثال بالا سیستم موجودی) را دوست ندارند یا اینکه امکان خاصی را بیشتر از بقیه دوست دارند و چیزهایی را به شما نشان می‌دهند که برای ارتقا کیفیت بازی باید آنها را اضافه کنید. اما بهتر این است که دید گسترده‌ای نسبت به همه چیزهایی که مردم می‌گویند داشته باشید و بتوانید به عقب برگردید و اطلاعات اصلی را بررسی کرده، یکی از کارهای مورد علاقه ذهن کوچک برنامه‌نویس من همین است، و مشکل را رمزگشایی کنید."

در حالی که هر یک از بروزرسان‌های اصلی No Man’s Sky بر اضافه کردن یک ویژگی مهم جدید تمرکز دارد اما به گفته موری "تقریبا 70 درصد محتوای بروزرسان‌ها را چیزهایی تشکیل داده که طرفداران خواهانشان بودند." موری می‌گوید این بخش از امکانات بروزرسان‌ها برای بازیکنان جدید بی‌معنی هستند اما این همواره بخشی مهمی از تعامل با جامعه پرشور طرفداران بوده است.

هر چند که هدف ارائه این بروزرسان‌های کوچک بالا بردن آمار فروش No Man’s Sky نیست اما به گفته موری، این بروزرسان‌ها هم در نوع خود تاثیر گذار هستند.

"در جامعه طرفداران No Man’s Sky می‌بینیم که برخی افراد بازی را به دوستان خود پیشنهاد می‌کنند، "الان باید بازی رو تجربه کنی. الان، بهترین فرصت برای تجربه بازیه." ما به چنین مواردی زیاد بر خورده‌ایم. وقتی که تریلر Next منتشر شد، افراد زیادی سعی کردند توجه دوستان خود را به آن جلب کنند. این فوق‌العاده است."

نوشته شده در: 20 تير 1398
دسته: مطلب متفرقه، No Man's Sky
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • No Man's Sky - Confronting the Monolith Gameplay
  • دانلود تریلر بازی No Man's Sky
  • No Man's Sky
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

Woody Allen کاربر ماندگار 3 امتیاز 20 تير 98، 22:04

من واقعا این سازنده رو تحسین میکنم و هر لحظه هم احترامم نسبت بهشون بیشتر میشه.
No Mans Sky به صورت جدی به عنوان یکی از آیکون های نسل 8 همیشه در ذهنم باقی میمونه. در کنار راکت لیگ، سوپر هات، شادو آف موردو و در نهایت ویچر 3.
the lone ranger

نه داداش این بازی برای کسایی ک تجربه رد دد و آنچارتد و گاد رو با نگاه کردن به سقف یکی میدونن مسلما جزو آیکون های نسل هشته D:
نه No mans sky آیکونه نسله و نه شان موری کلاه بردار.
به نظرم بیشتر مشکلات دوران لانچ بازی به تازه کار بودن تیمشون تو ساخت همچین بازی بزرگ و جاه طلبانه ای بر میگرده. گیمرهایی که بازی رو خریدن کاملا حق داشتن اینقدر عصبی و تند برخورد کنن. ولی همین که مثل بعضی از کمپانی های بزرگ که تریلراشون فرسنگ ها با خود بازی فاصله داره بازی رو به حال خودش رها نکردن و دارن آپدیت میدن تا به وعده هایی که قبلا دادن عمل بشه خودش قابل تحسینه.