فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ
هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی خرید گیفت کارت
تصویر جدیدی از شخصیت Nightwolf در Mortal Kombat 11 منتشر شد

تصویر جدیدی از شخصیت Nightwolf در Mortal Kombat 11 منتشر شد

کارگردان عنوان Mortal Kombat 11 یعنی اد بون امروز بار دیگر به توییتر بازگشت تا تصویر جدید یکی از مبارزه آینده این بازی را به اشتراک بگذارد.

به گزارش پردیس گیم، این مبارزه همانطور که پیش‌بینی می‌شد کسی نیست جز Nightwolf و اینبار ظاهر او در Mortal Kombat 11 به وضوح قابل مشاهده است. در تصویری که اد بون اخیرا از این شخصیت کلاسیک منتشر کرد، تنها تبر این شخصیت قابل تشخیص بود اما تصویر جدید بر نمایش چهره Nightwolf تمرکز دارد اما اینبار نیز نمی‌توانیم دید کاملی از این شخصیت داشته باشیم چرا که این تصویر که در ادامه می‌بینید نیز تنها نیم رخ او را نشان می‌دهد.

http://s8.picofile.com/file/8366366150/D_M_nIZW4AIWX_x.jpg

در هفته جاری این دومین بار است که اد بون در توییتر به مبارزین آینده Mortal Kombat 11 اشاره می‌کند. این کارگردان اول هفته از ظاهر شخصیت Sindel نیز رونمایی کرده بود.

در حال حاضر نمی‌دانیم که Nightwolf و Sindel دقیقا در چه تاریخی به Mortal Kombat 11 اضافه خواهند شد اما با توجه به اینکه سرعت بون در انتشار تصاویر این شخصیت‌ها در توییتر افزایش پیدا کرده انتظار می‌رود در آینده نزدیک جزئیات بیشتری نیز در این رابطه منتشر کند.

Sindel ،Nightwolf و Spawn از جمله مبارزانی هستند که در قالب بسته‌های دانلودی به Mortal Kombat 11 اضافه خواهند شد.

نوشته شده در: 20 تير 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Mortal Kombat 11
  • دانلود تریلر داستانی جدید Mortal Kombat 11
  • دانلود گیم پلی Mortal Kombat 11
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

کاش چهره اینارو یخورده خشن درست میکردن.نقاب دارا که کلن هیچی مثال ساب زیرو یا اسکورپیون،نقاب و ور میدارن تمام ابهتشون میره زیره سوال چشا بادومیو ......... اینم اون خشونته تو همین نیمرخشم کمه خدایش شبیه کانر اساسین کرید 3 شده
موافقم، تازه یه وقتا چشارو نارنجی قرمز میکنن اصلا هماهنگی نداره با شخصیت، یکی نیست بگه مگه دراکولان!