فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
استودیوی ساکر پانچ به دنبال انیماتور ارشد گیم‌پلی برای Ghost of Tsushima می‌باشد
نویسنده:
صفحه شخصی من - یک عشق پلی استیشن D:
User_image

استودیوی ساکر پانچ به دنبال انیماتور ارشد گیم‌پلی برای Ghost of Tsushima می‌باشد

آنطور که از شواهد پیداست، Ghost of Tsushima آخرین عنوان بزرگ انحصاری PS4 می‌باشد که در اواخر نسل هشتم و دیرتر از بازی The Last of Us Part 2 در دسترس قرار خواهد گرفت. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی این بازی جهان باز سامورایی محور به دنبال استخدام فرد جدیدی برای تقویت تیم می‌باشد.

بر اساس آگهی شغلی جدیدی که بر روی وبسایت Glassdoor منتشر شده است، استودیوی ساکرپانچ به دنبال استخدام انیماتور ارشد گیم‌پلی می‌باشد. این آگهی شغلی اشاره می‌کند که ساکرپانچ به دنبال استخدام فردی می‌باشد که به آن‌ها کمک کند تا "طیف وسیعی از تجربیات شخصی جالب و قانع‌کننده را که یک سامورایی تنها در دوران ژاپن فئودال با آن‌ها مواجه می‌شود، خلق کنند."

فردی که برای این شفل انتخاب می‌شود، مسئول برخی موارد از جمله "انیمیشن‌های هماهنگ شده‌ی قابل باور با حرکات و  اجراهای قانع‌کننده" است. پیش از این، خبرنگار معتبر صتعت گیم یعنی "جیسن شرایر" گفته بود که Ghost of Tsushima در نیمه‌ی اول سال 2020 منتشر خواهد شد. البته Sony هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ای را برای این بازی مشخص نکرده و احتمال انتشار آن به صورت میان نسلی نیز بالاست.

نوشته شده در: 7 مرداد 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Ghost of Tsushima - Paris Games Week Announce Trailer
  • Ghost of Tsushima
  • دانلود گیم پلی Ghost of Tsushima
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

واقعا تو هیچ زمانی انقدر نسبت به بازی ها بی میل نشده بودم. قبلا همیشه برای بازی ها هیجان زده میشدم ولی الان حتی یک ذره هم اشتیاق گذشته رو ندارم.
به ما چه
فکر کنم کلا بر خلاف چیزی که انتظار داشتم گوست آو سوشیما از همه دیر تر عرضه بشه
دیرتر عرضه شدنش که از همون روز اولش معلوم بود!
اولا که آخرین عنوان انحصاری بزرگ سونی بود که معرفی شد
دوما هم به علت وسعت زیاد و جزییات بسیار بالاش، مخصوصا براساس تریلر گیم پلی E3ش که جزییاتش آنچنان کافی نبود از نظر هوش مصنوعی دنیای اطراف بازی، باید بسیار بسیار بیشتر از 2 3 سال پیش بر روش کار میکردن...
آخه ساکرپانچ بازی قبلیشو از بقیه خیلی زودتر عرضه کرده بود. الان شد یه بازی سال اول یه بازی هم سال آخر. خیلی دیگه طولش دادن واقعا
مشاهده 2 پاسخ دیگر