فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
نویسنده فیلم Mortal Kombat تمایل خود را به ساختن فیلم BioShock ابراز کرد

نویسنده فیلم Mortal Kombat تمایل خود را به ساخت فیلم BioShock اعلام کرد

گرگ روسو (Greg Russo) نویسنده فیلم‌های Resident Evil, Saints Row بوده است و هم اکنون هم به عنوان نویسنده مشغول تولید فیلم Mortal Kombat است. به گزارش پردیس گیم و به نقل از وب سایت Comicbook، حال اما به تازگی روسو اعلام کردبه ساخت فیلمی از سری بازی‌های BioShock علاقه مند است. همهچنین وی تلاش‌هایی را در این زمینه انجام داده است و معتقد است ایده‌های خوبی برای ساختن این فیلم دارد و مهمتر از آن نیز راه‌هایی را برای کاهش بودجه مورد نیاز ساخت فیلم نیز در نظر دارد. در کل ایده ساخت این فیلم از روی این سری محبوب جالب به نظر می‌رسد و احتمال موفقیت این فیلم در صورت ساخته شدن هم وجود دارد. گرگ روسو در جریان یک مصاحبه و در این رابطه گفت:

"من دوست دارم تا راهی را تحقق این موضوع پیدا کنم و تا کنون نیز تلاشم را کرده‌ام. من در این مدت سعیم را کرده‌ام و فکر می‌کنم که یک راه بی‌نظیر برای این موضوع دارم و این برای من بسیار سرگرم کننده است. آوردن ترس و وحشت و همچنین کاهش بودجه ساخت فیلم. اما بله من این راه را انتخاب کردم و در این راه هم سرگرمی‌های زیادی وجود دارد."

نوشته شده در: 10 مرداد 1398
دسته: مطلب متفرقه، BioShock
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Bioshock
  • موسیقی بازی‌ها: BioShock
  • BioShock
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

جون مادرتون تر نزنید به خاطراتمون
اینا کی میخان دست از این کاراشون بردارن آخه
چرا نمیذارید بازیها همونطور که هستن بمونن؟؟؟ هم کسی که میخواد فیلمشو بسازه و هم کسی که صاحب ip هست
اخه تجربه هایی که چندین ساعت طول کشید تا بازیکن به اتمامشون برسونه و چندین ساعت برای درک بازی و مفهومش وقت گذاشته چرا باید توی یک فیلم نهایتا 2 ساعته خراب بشه؟؟؟؟؟
Back off