بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
شایعه: تاریخ رونمایی از کنسول PS5 لو رفت
نویسنده:
صفحه شخصی من - یک عشق پلی استیشن D:
User_image

شایعه: تاریخ رونمایی از کنسول PS5 لو رفت

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Pushsquare، همانطور که در این خبر اشاره شد، به تازگی وبسایت 4Chan شایعه‌ای را به اشتراک گذاشته است که به برنامه‌های کمپانی Sony در آینده اشاره می‌کند. منبع 4Chan برای این شایعه، ایمیل‌هایی است که ادعا می‌شود از سوی Sony برای اعضای تیم بازاریابی Playstation فرستاده شده است. طی این ایمیل‌، نه تنها به تاریخ پخش اپیزود بعدی برنامه‌ی State of Play بلکه به زمان رونمایی از کنسول PS5 نیز اشاره شده است.

بنابر این اطلاعات، کمپانی Sony قصد دارد تا در تاریخ 12 فبریه سال 2020(چهارشنبه 23 بهمن) رویدادی جدید به نام PlayStation Meeting را برگزار کرده و طی آن به صورت رسمی از کنسول نسل نهمی خود PS5 رونمایی کند. 

با وجود این که تاریخ مذکور عقلانی به نظر می‌رسد، اما وبسایت 4Chan در گذشته گزارشات اشتباه و غلط نیز منتشر کرده است. بنابراین، بهتر است با بدبینی به این شایعه نگاه کرده و منتظر به اشتراک گذاشته شدن جزئیات رسمی توسط کمپانی Sony باشیم.

نوشته شده در: 22 مرداد 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Ghost of Tsushima
  • Ghost of Tsushima - Paris Games Week Announce Trailer
  • دانلود گیم پلی Ghost of Tsushima
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

4چان سابقه خوبی نداره در شایعات
....

یک سوال دارم از مسوولین خدوم سایت..واقعا چه بلایی بر سر سایت اوردید که تمام کاربران رو فراری دادید؟ شیش هفت سال پیش اگر همچین پستی در تابستان زده میشد تعداد کامنتا از 100 عبور میکرد، الان حتی یک نفر هم نیومده نظر بده! واقعا فضای سایت به دلیل همون بحثای داغ و جنگ های بین الپلتفرمی خیلی عالی بود، متاسفانه نه تنها بازدید سایت کاهش پیدا کرده، تعداد کامنتهای پستهای مهم به انگشتان یک دست هم نمیرسه!
من فکر میکنم دلیلش اینه نسخه موبایل نداره پردیس و قالبش هنوز همون قالب داغون قدیمیه
شاید عمر اون ( ما ) گیمر های کهنه کار و متعصب روی گیم و پلتفرم به پایان رسیده باشه
" جنگ های بین الپلتفرمی" ؟
اونم تو سال 2019؟
مشاهده 1 پاسخ دیگر