فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تروی بیکر: جول در The Last of Us بیشتر یک شخصیت شرور است تا قهرمان

تروی بیکر: جول در The Last of Us بیشتر یک شخصیت شرور است تا قهرمان

آیا جول در The Last of Us قهرمان است یا شرور؟ پاسخ این سوال احتمالا چندان واضح و دقیق نیست. خود ما آن را یک قهرمان می‌دانیم، هرچند که عیب‌هایی هم دارد. با این حال، تروی بیکر، صداپیشه و بازیگر شخصیت جول در The Last of Us، می‌گوید او بیشتر یک شخصیت شرور است تا قهرمان.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Comicbook، تروی بیکر اوایل ماه جاری در همایش Comic Con شهر منچستر، نظر خود راجع به این شخصیت و اولویت خود در بازی در نقش خوب و بد به اشتراک گذاشت:

"شما در The Last of Us فرض می‌کنید جول قهرمان و دیوید (با بازی نولان نورث) شرور است اما هر کسی قهرمان داستان خود محسوب می‌شود. من شدیدا باور دارم که دیوید بهترین کار را برای مردم خود می‌کند و قهرمان داستان خود است."

بیکر ادامه داد:

"در رابطه با جول چنین فکری نمی‌کنم. از نظر من جول خود را یک قهرمان نمی‌داند. من فکر می‌کنم جول خود را یک شخصیت شرور در نظر می‌گیرد و به همین خاطر در بخشی از بازی The Last of Us می‌گوید در هر دو طرف حضور داشته است. انگار که می‌خواهد بگوید "من کسی هستم که می‌خواهم فقط دوام بیاورم. من برای نجات یا خراب کردن برنامه کسی اینجا نیستم. من فقط می‌خواهم یک روز بیشتر زنده بمانم."

بیکر افزود برای بازیکنان، بازی در نقش شخصیت شرور نسبت به قهرمان "بسیار جالب‌تر" است و از شخصیت جوکر در سری Batman: Arkham گفت.

با این وجود، در حالی که نتیجه نهایی شرور یا قهرمان بودن جول کمی مبهم است، نقش او در The Last of Us Part II مبهم‌تر هم به‌نظر می‌رسد. Part II برای کنسول PS4 و احتمالا PS5 منتشر می‌شود اما تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

نوشته شده در: 25 مرداد 1398
دسته: مطلب متفرقه، The Last of Us: Part II
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Last of Us 2 - Ellie Joel's Song
  • دانلود گیم‌پلی بازی The Last of Us Part 2
  • The Last of Us: Part II - Performance capture
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بهترین پایان برای TLOU: Part II اینه که الی بدست جوئل کشته بشه و جنازشو جلوی شریک مونث الی آتیش بزنه.
در مورد دیوید مثال جالبی زدن !!
یعنی در قسمت بعدی امکان داره الی به عنوان قهرمان داستان خودش ، در بعضی تصمیم گیری ها و اتفاقات ، جول رو در مقابل خودش ببینه
حتی فکرش هم ترسناکه
یه لحظه فکر کردم درباره ی نسخه 2 داره حرف میزنه، قلبم وایساد
این بازی مرز بین فیلم سینمایی وبازی ویدیوی هست. شما در عین واحد هم میتونی بازی کنی هم میتونی فیلم ببینی.
البته تا قبل از ورود به نسل بعد...
چون ناتی داگ نسل بعد قطعا باعث کوچکترشدن یا چه بسا ناپدید شدن این مرز میشه!