فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
کلیف بلزینسکی به بازگشت به بازی‌سازی اشاره می‌کند؛ یک بازی بتل رویالی "لعنتی" دیگر نخواهد بود

کلیف بلزینسکی به بازگشت به بازی‌سازی اشاره می‌کند؛ یک بازی بتل رویالی "لعنتی" دیگر نخواهد بود

کلیف بلزینسکی به چیزهای زیادی معروف بوده و یکی از آن‌ها صحبت کردن با صداقت تمام و خطرناک است! آخرین باری که از او چیزی شنیدیم، مربوط به دو سال پیش و تعطیلی استودیوی Boss Key Productions بعد از عرضه 2 عنوان ناموفق می‌شود.

به‌طور دقیق‌تر، درباره Lawbreakers و Radical Heights صحبت می‌کنیم که هیچ کدام به آن شکوه و موفقیتی که سازندگان امیدش را داشتند نرسیدند. بعد از آن، بلزیسنکی سوگند خورد که دیگر هیچ‌وقت بازی ویدیویی نمی‌سازد. به گزارش پردیس گیم، اما حالا به‌نظر می‌رسد ایده‌ای در ذهن دارد. وی در توئیت اخیر خود گفت:

"من به نوعی یک ایده بازی در ذهن دارم و از مغزم خارج نمی‌شود. فکر می‌کردم واقعا دیگر کارم با بازی‌ها تمام شده اما دوباره این مغز احمق من خودش را نشان داد."

زمان زیادی از قول بلزینسکی برای نساختن یک بازی ویدیویی دیگر نگذشته و درست قبل از سال 2018 بود که آن را گزارش کردیم و طرفداران هم از او بابت پس ندادن پول Radical Heights بعد از سقوط و نابودی این بازی شکایت داشتند.

با این حال، قرار نیست او دوباره شکست مفضتحانه بتل رویال را تکرار کند. بلزینسکی ادعا می‌کند بازی رویاهای فعلی او "یک بتل رویال لعنتی" نخواهد بود (F**ing Battle Royale game). اینکه آیا میوه ایده وی ثمربخش می‌شود یا نه را باید دید. 

نوشته شده در: 25 مرداد 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Gears of War 3
  • Gears of War 3
  • Gears of War 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

Radical Heights يك بازى اشغال و بى كيفيت بود كه رسما هيچكس حتى تجربش نكرد

بعد اومده ميگه بتل رويال لعنتى !! اگه يكم رو كيفيت بازى هاش بيشتر دقت مى كرد و همچين عناوينى رو تحويل نمى داد الان مجبور نبود زير حرفش بزنه كه مى خوام بازى بسازم ....
دوست عزیز صندوق پیام خصوصیت رو چک کن لطفا :)
کلا زیاد حرف میزنه و زیرش میزنه
عادت کردیم