فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تماشا کنید: تصاویری جدید و زیبا از عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شد

استودیو CD Projekt RED امروز تصاویری جدید و زیبا از عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 منتشر کرد که در ادامه می‌توانید تماشا کنید. همچنین دو تصویر نیز توسط شرکت NVIDIA منتظر شده که تاثیر شگرف جلوه‌های Ray tracing را نشان می‌دهند. 

به گزارش پردیس‌ گیم، Cyberpunk 2077 از جدیدترین نسخه موتور گرافیکی اختصاصی CD Projekt RED یعنی REDengine 4 استفاده می‌کند. به این ترتیب، گرافیک چشم‌نوازی که تصاویر می‌بینید، احتمالا کسی را شگفت‌زده نخواهد کرد.

CD Projekt RED و NVIDIA اعلام کرده‌اند که جلوه‌های RTX، انسداد محیط و نورپردازی پراکنده را ارتقا خواهد داد. در تصاویری که این جلوه را در اجرا نشان می‌دهند، نورپردازی پیشرفته و افزایش کیفیت روشنایی سراسری به وضوح قابل مشاهده است.

Cyberpunk 2077 در تاریخ 16 آوریل 2020 (28 فروردین 1399) برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. دو تصویر آخر مربوی به جلوه‌های RTX است.

<جهت مشاهده در اندازه واقعی بر روی تصاویر کلیک کنید.>

تماشا کنید: تصاویری جدید و زیبا از عنوان Cyberpunk 2077 منتشر شد

 

 

 

نوشته شده در: 29 مرداد 1398
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Cyberpunk 2077
  • دانلود تریلر Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

یکی از عکسا 27-28 تا npc میشه دید بنظر میاد night city شهر واقا زنده ای باشه
جالبه که بازی RAGE 2 هم رو 4k همین کیفیت بصری رو ارائه میده ولی هیچکی به این موضوع دقت نمیکنه و فقط گرافیک این بازی رو ستایش میکنن.
علت اصلی اجرای روان witcher 3 با اون همه جزئیات محیطی بخاطر این بود که تو بازی از هیچ تکنیک GI استفاده نشده بود، حالا تو این بازی با اضافه شدن افکت های مختلف کنترل fps سخت تر شده. منظورم اینه که بازی های دیگه ای هستن که همین کیفیت گرافیکی رو دارن ولی خیلی بهتر اجرا میشن، البته باید منتظر موند تا بازی رلیز بشه بعد قضاوت نهایی کرد