فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
دنیای Dying Light 2 چهار برابر بزرگ‌تر از دنیای قسمت اول خواهد بود

دنیای Dying Light 2 چهار برابر بزرگ‌تر از دنیای قسمت اول خواهد بود

مدیر ارشد فناوری استودیو Techland آقای پاول روحلر در مصاحبه با NVIDIA اعلام کرد که Dying Light 2 چهار بار بزرگ‌تر از عنوان قبلی خود خواهد بود. بر اساس ادعای پاول، ساخت چنین دنیای عظیمی به لطف تکنولوژی جدید Techland ممکن شده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DSOGaming، بازی همچنین از یک سیستم انیمیشنی جدید و جلوه‌های رهگیری پرتوِ در صحنه استفاده می‌کند. سیستم استریم جدیدی نیز برای Dying Light 2 ساخته شده و این اکشن ماجراجویی جهان آزاد دارای رابط کاربری جدیدی نیز خواهد بود. به لطف سیستم جدید طراحی مراحل در Dying Light 2، انتخاب‌های بازیکنان در هر مرحله عواقب خاصی را در پی خواهد داشت.

متاسفانه هنوز جزئیات دقیقی از جلوه‌های رهگیری پرتو عنوان Dying Light 2 منتشر نشده است. در این رابطه تاکنون تنها یک تصویر مقایسه‌ای منتشر شده که بهبود چشمگیر سیستم نورپردازی در حالت  RTX فعال را نشان می‌دهد. این مقایسه تصویری را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

http://uupload.ir/files/zuga_dying-light-2-rtx-off.jpg

http://uupload.ir/files/fien_dying-light-2-rtx-on.jpg

Dying Light 2 با استفاده از موتور بازی‌سازی داخلی استودیو Techland یعنی C-Engine ساخته می‌شود. بر اساس اعلام تیم سازنده، این موتور بازی‌سازی برای ساخت بازی‌های اکشن ماجراجویی جهان آزاد و اکشن نقش آفرینی کاملا ایده آل است. هدف Dying Light 2 به تصویر در آوردن چشم اندازی پسا آخرالزمانی از قرون تاریکی مدرن است.

Dying Light 2 بهار 2020 عرضه خواهد شد.

نوشته شده در: 14 شهريور 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود Dying Light 2 E3 2019 Gameplay
  • دانلود تریلر Dying Light 2
  • Dying Light 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

نسخه قبلی یکی از بهترین تجربه های زندگی گیمریم بود
امیدوارم تو این نسخه هیولاهای چالش برانگیزتر و مخوف تری رو شاهد باشیم و همینطور نواقص گان پلی رو برطرف کنن
و این بازی نوید یه شاهکار میده
cant wait
نسخه اول این بازی رو خیلی دوست داشتم......فارغ از داستان و ادامه بازی و ماموریتها و حتی پیش روی در بازی ، عاشق فضا و حس ناامنی و دلهره ای بودم که بودن در محیط به شخص القا میکرد......وقتی که دم غروب میشد و هنوز وسط شهر بودی.....انگار که روح مرگ ناگاه احضار میشد زمان غروب خورشید.....سکوت مرگ.....و یا وقتی شبها در یک بلندی و یا روی یک بام مخفی شدی ، دیدن رقص مرگ در سطح شهر و حتی در چند قدمی ت احساس نابی داشت.......واقعا نسخه دوم برای خیلیها و من یکی از مورد انتظار ترین هاست.