فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
خبر تکراری؛ حذف شود

"شان لیدن" رئیس استودیوهای جهانی سونی از سمت خود کناره گیری می‌کند

به گزارش پردیس‌گیم، طی پستی غیر منتظره بر روی توئیتر، Playstation اعلام کرده است که رئیس استودیوهای جهانی Sony Interactive Entertainment  آقای "شان لیدن" از این شرکت جدا می‌شود. آن‌هایی که کنفرانس‌های سونی در رویدادهای مختلف طی 5 سال اخیر را دنبال کرده‌اند حتما او را می‌شناسند. حساب رسمی Playstation بر روی توئیتر درباره‌ی این جدایی نوشته است:

"باعث ناراحتی است که اعلام کنیم رئیس استودیوهای جهانی "شان لیدن" از کمپانی SIE جدا خواهد شد. رهبری آگاهانه و الهام‌بخش او فراموش نخواهد شد. برای او درفعالیت‌های بعدی‌اش آرزوی موفقیت می‌کنیم و قدردان خدمات چند ساله‌‌ی او در Playstation هستیم. برای همه چیز ممنون، شان!"

در حال حاضر دلیل اصلی جدایی لیدن مشخص نیست و هنوز فرد حایگزین او نیز معرفی نشده است. وظیفه‌ی اصلی رئیس استودیوهای جهانی سونی، نظارت بر عناوین ساخته شده توسط استودیوهای فرست پارتی می‌باشد. همچنین، لیدن نقش بسیار مهمی در خریداری استودیوی Insomniac Games سازنده‌ی بازی Marvel's Spidrman داشت.

قدم بعدی لیدن هر چه که باشد، او یک میراث فوق‌العاده در Playstation به جا گذاشت. باید دید که سونی چه کسی را جایگزین او خواهد کرد؛ آن هم در دورانی که زمان زیادی به عرضه‌ی کنسول PS5 نمانده است. دیدگاه شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 9 مهر 1398
دسته: مطلب متفرقه، God of War III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War III
  • دانلود پشت صحنه بازی God Of War
  • God of War III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.