فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تریلر گیم‌پلی ترمیناتور در Mortal Kombat 11 منتشر شد

ترمیناتور اولین شخصیت مهمانی خواهد بود که به Mortal Kombat 11 اضافه می‌شود. ما پیش از این می‌دانستیم که چهره او در بازی براساس آرنولد شوارتزنگر است اما صداپیشگی آن را شخص دیگری بر عهده دارد. به گزارش پردیس گیم، حال با انتشار یک تریلر می‌توانیم نگاهی به حرکات این شخصیت در بازی بیندازیم.

ترمیناتور در بازی مثل فیلم خود حرکت می‌کند - با دقت و مانند یک تانک. او بیشتر سبک مبارزات تن به تن و نزدیک را در پیش می‌گیرد و اسلحه‌های خود را با سبک مبارزه خود ترکیب می‌کند. به‌نظر می‌رسد این شخصیت توانایی بلاک کردن ضربات هوایی دشمنان را داشته و با قابلیت تلپورت هم می‌تواند از پشت به آن‌ها حمله‌ور شود.

در این تریلر همچنین حالت رباتی شکل ترمیناتور هم نشان داده می‌شود. مطمئن نیستیم شرایط انجام این کار چیست اما ترمیناتور می‌تواند بدون بلاک کردن، ضربات را دفع کند. صد البته که نگاهی به Fatal Blow و Fatality او هم انداختیم که بهتر است آن‌ها را خودتان ببینید.

ترمیناتور در روز 16 مهر به عنوان اولین شخصیت مهمان به بازی اضافه خواهد شد. سایر شخصیت‌های مهمان شامل جوکر و Spawn می‌شود. همچنین Sindel که شخصیت قدیمی این سری است هم به عنوان DLC به بازی می‌آید. تمام شخصیت‌های نامبرده تا اوایل سال 2020 در بازی در دسترس قرار می‌گیرند.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC ،PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch در دسترس قرار دارد و برای Stadia هم منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید به تماشای این تریلر گیم‌پلی بیندازید:

دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD

تماشا به‌صورت تمام صفحه

نوشته شده در: 9 مهر 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر معرفی Mortal Kombat 11
  • دانلود تریلر Mortal Kombat 11
  • دانلود گیم پلی Mortal Kombat 11
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

صدا گذاری ضربات اصلا حال نمیده یعنی من دوست ندارم، ولی انصافا پیشرفت خوبی داشته بازی تو این چند ساله
اسپم:
این کامنتو به دلیله بسته شدن سرور همه سایت های دانلود فیلم و سریال، توسط نماوا میذارم
نماوا و فیلمیو خودشون می دزدن بعد میفروشن به ملت، تازه انحصار طلبی هم میکنن!
دیگه مساله سانسور و کم بود محتواشون هم جای خود داره! پس دو تا کاری ازمون بزمیاد اینه
1. ریپورتشون کنید به netfilix و اطلاع رسانی کنید که داررن محتوای شما رو میدزدن
2.برید به تویتر و اینستاگرام، وزیر ارتباطات، و خیلی منطقی درخواستتان را مبنی بر وصل دوباره سرورها مطرح کنید، الان دم انتخاباته، شاید گوش کرد!