بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
شایعه: Call of Duty 2020 عنوان جدیدی از سری Black Ops خواهد بود، وضعیت توسعه بازی آشفته است

شایعه: Call of Duty 2020 عنوان جدیدی از سری Black Ops خواهد بود، وضعیت توسعه بازی آشفته است

از زمان عرضه عنوان Call of Duty: Advanced Warfare، شرکت Activision سه استودیو بزرگ خود، Infinity Ward ،Treyarch و Sledgehammer Games، را مامور که تا بر روی ساخت نسخه‌های آینده سری Call of Duty متمرکز شوند. در این استراتژی، که باعث خروجی‌های با کیفیت‌تر و بهتر شد، هر استودیو حدودا سه سال فرصت داشت تا بر روی عنوانی از این سری کار کند. اما در اوایل سال جاری میلادی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه Call of Duty 2020 دیگر به تنهایی توسط  Sledgehammer Games ساخته نمی‌شود و استودیو Treyarch نیز برای توسعه آن پا پیش گذاشته تا چرخه سه ساله ساخت عناوین این سری، دو ساله شود.

بر اساس گزارش‌ها، ناتوانی Sledgehammer Games و Raven Software در مدیریت ساخت این بازی باعث شد که Treyarch نیز به دستور Activision به تیم ساخت آن اضافه شود. اما با توجه به شایعه‌ای که جدیدا منتشر شده، این احتمال وجود دارد که ساخت بازی به طور کامل به استودیو Treyarch منتقل شده باشد و به نظر می‌رسد که این مسئله مشکلاتی را ایجاد کرده است.

به گزارش پردیس گیم، یک یوتیوبر به نام TheGamingRevolution که پیش از موعد رسمی معرفی Call of Duty Modern Warfare جزئیاتی از این بازی را فاش کرده بود، به تازگی مدعی شده است که عنوانی بعدی سری Call of Duty قسمت جدیدی از سری Black Ops خواهد بود. استودیو Treyarch هنوز در مورد نام این بازی به تصمیم نهایی نرسیده است اما ممکن است نام Black Ops 5 یا حتی Black Ops یا این نام در کتار یک پیشوند یا پسوند، برای این قسمت انتخاب شود. نمره‌ای که TheGamingRevolution به شرایط فعلی توسعه این بازی داده، 3 از 10 است و این نشان می‌دهد روند توسعه بازی آنطور که باید پیشرفت نکرده است.

Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر 2019 (جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۸) برای PC ،PS4 و Xbox One در دسترس قرار خواهد گرفت.

نوشته شده در: 15 مهر 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4
  • Call of Duty: Black Ops IIII
  • Call of duty : Black ops 4
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

یعنی خداوکیلی این بلک اپس1 عجب بازی ای بود. بعد از هیجان بسیار بالای Modern Warfare2 در اون روز های خوش وقتی بلک اپس 1 اومد من رفتم مغازه بازی فروشی اونجا این بازیو که تازه اومده بود رایت میکرد و من دیدم این کاور Black Ops1 هم اماده کرده و داره بین مردم پخش میکنه. یعنی چنان هیجان زده شدم که وقتی 2 ساعت انتظار کشیدم و بازیو ازش گرفتم از همون مغازه تا خونمون فقط حواسم به کاور بازی بود. تمام چشمم به این کاور بود و تو خیابون راه میرفتم. همش میگفتم عجب بازی ایه ایول عجب بازی ای.
وقتی هم نصبش کردم رفتم تو بازی چنان دوق مرگ شدم که انگار تمام دنیا رو بهم داده بودن. بهترین شب گیمینگم بود
واقعا حیف سری بلک اوپس که بخش داستانیش نابود شد
چه عکسی از. Bo میذارید از دو به بعد فقط شعر و تخیلی شده
به واسطه این نسخه همه میخوان برای سری Bo بزرگی بسازند