فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ
هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی خرید گیفت کارت
عرضه Doom Eternal با تاخیر مواجه شد
صفحه شخصی من - Telegram: @Anhedonistt Instagram ID: Anh...
User_image

به گزارش پردیس‌گیم، چندی پیش شرکت ID Software در توییتر رسمی در مورد وضعیت عنوان جدید از سری Doom بیانیه‌ای منتشر کرد. در این باره گفته شد:

"در طول توسعه Doom Eternal، هدف ما ارائه بازی‌ای بوده است که به خوبی به انتظارات گسترده شما پاسخ دهد. برای این که مطمئن شویم بهترین تجربه ممکن برای شما ارائه می‌شود، تصمیم گرفتیم برای رسیدن به استانداردها و پولیش، چندی ماهی بازی را تاخیر بزنیم. تاریخ جدید عرضه این عنوان 20 مارس 2020(1 فروردین 99) خواهد بود.

استودیو سازنده همچنین به این نکته اشاره کرد که احتمالاََ بسیاری از طرفداران از این خبر ناامید خواهند شد اما مطمئن باشند که این صبر ارزشش را خواهد داشت.

از طرفی اعلام شد که حالت Invasion - که به بازیکنان اجازه می‌دهند به عنوان یک اهریمن وارد بازی دیگران شود - همزمان با لانچ در دسترس قرار نمی‌گیرد و مدتی کوتاه پس از عرضه بازی به صورت یک به روز رسانی مجانی ارائه خواهد شد.

خبر هیجان انگیز دیگر در رابطه با سری Doom، آمدن Doom 64 به پلتفرم PC می‌باشد که مطمئناََ خبری هیجان انگیز برای طرفداران است.

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 16 مهر 1398
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Doom Eternal
  • دانلود تریلر بازی DOOM Eternal E3 2019
  • Doom Eternal Gameplay
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

شاید کمی ساده انگارانه باشه نظرم، ولی حس قوی بهم میگه که تاریخ عرضه رد دد دلیل اصلی این تاخیره و گرنه اگر قرار بود همچین تاخیری به خاطر توسعه بیشتر بخوره، خیلی زودتر میدونستن و قاعدتا هم زودتر میگفتن. نه الان که باید قاعدتا گلد میشد بازی.