فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
نقدها و نمرات بازی Death Stranding منتشر شدند؛ بروزرسانی شد

نقدها و نمرات بازی Death Stranding منتشر شدند؛ شروع طوفانی ژانر Strand

Death Stranding جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Kojima Productions می‌باشد که به گفته‌ی کارگردان آن "هیدئو کوجیما" قرار است آغازگر ژانر جدیدی به نام Action Strand در بازی‌های ویدئویی باشد. حال در فاصله‌ی یک هفته مانده به عرضه‌ی این عنوان، محدودیت انتشار نقدها و نمرات یا امبارگوی Death Stranding امروز صبح برداشته شد و منقدین، نقدهای خود را به اشتراک گذاشتند؛ نقدهایی که نوید یک بازی باکیفیت را می‌دهند. شما می‌توانید خلاصه‌ای از نقدهای وبسایت‌ها و مجلات مختلف در رابطه با Death Stranding را در پردیس‌گیم مطالعه نمایید. این بازی جمعه‌ی هفته‌ی آینده بر روی PS4 منتشر می‌شود و نسخه‌‌ی PC نیز اوایل تابستان 2020 در دسترس قرار می‌گیرد.

Pushsquare 100

"بعد از سال‌ها انتظار، Death Stranding تجربه‌ای از همه نظر عالی را ارائه می‌دهد. مکانیک‌های جذاب و تمام و کمال گیم‌پلی به شما احازه می‌دهد تا بسته‌ها را آنطور که مایلید به مقصد برسانید، در حالیکه ویژگی‌های اجتماعی، بازی را هنگامی که کنترلر رو روی زمین می‌گذارید، زنده نگه‌می‌دارند. شاید بازی تا میانه‌ی راه کمی خسته‌کننده باشد، اما روایت و داستان فوق‌العاده این موضوع را جبران کرده و جلوه‌های بصری برجسته نیز بازی را به اوج می‌رساند. Death Stranding باعث جا‌به‌حایی سبک خاصی نمی‌شود، بلکه یک ژانر کاملا جدید به وجود اورده است."

We Got This Covered 100

"همانند هر کار هنری که قصد کنار زدن محدودیت‌های ژانر را دارد، Death Stranding نیز قطعا چند دستگی را بین بازیکنان ایجاد خواهد کرد. با این وجود، دیدگاه مصمم کارگردانش "هیدئو کوجیما" همانند هوایی تازه در صتعتی که است که به طور روز افزون تمایلی به تغییر و کنار زدن محدودیت‌ها ندارد."

The SixthAxis 100 
"Death Stranding شبیه به هیچ کدام از عناوینی که تاکنون تجربه کرده‌ام نمی‌باشد. این بازی زیبا، پرتنش، اندوه‌آور، عصبانی‌کننده، حماسی، جذاب و دیوانه‌وار است. من در جریان تجربه‌ی بازی خندیدم، گریه کردم و حتی ناسزا نیز گفتم. Death Stranding فقط بازی سال برای من نیست، بلکه یک مدعی برای بازی نسل نیز به شمار می‌رود."
 
GameRevolutions 100 
"اگر یک بازی باشد که باید امسال تجربه کنید، آن Death Stranding است. این عنوان سیستم‌سلر بوده و به شدت آن را دوست دارم."
 
TrustedReviews 100
"در حال حاضر، Death Stranding با تمامی بازی‌های بازار تفاوت دارد. این بازی مهیج بوده و به هیچ عنوان از چیزی که میخواهد باشد، ترسی ندارد. استودیوی Kojima Productions در به کار بردن حال و هوای سیاست مدرن چندان خوب عمل نکرده، اما آن‌ها با همه‌ی وجود در ارائه‌ی داستان و روایتی عالی تلاش کرده و بازیکن را به گونه‌ای درگیر می‌کنند که کاملا گیرا و قابل تحسین است."
 
Gamespot 90
"Death Stranding عنوان سخت برای جذب کردن است. رشته‌های جدایی‌ناپذیر زیادی در خط اصلی داستان بازی وجود دارد و اسامی احمقانه، لحظات لوس و بی‌مزه و توضیحات و تفسیرهای طولانی پیامی بسیار ساده را به شکل بدی نشان می‌دهند. علاوه بر این‌ها، لحظات پیش‌پا افتاده‌ی دیگری نیز بازی به چشم می‌خورند؛ مثلا نردبانی را پیدا می‌کنید که توسط بازیکنی دیگر در جایی رها شده است یا نامه‌ای از یک NPC دریافت می‌کند که بابت تلاش‌هایتان از شما تشکر می‌کند. Death Stranding عنوانی است که نیاز به صبر بردباری، مهربانی و دلسوزی و عشق دارد و همجنین چیزی است که در حال حاضر ما واقعا به آن نیاز داریم"
 
God is A Geek 90
"Death Stranding یک بازی جاه‌طلبانه است که پر از مکانکیک‌های مختلف و ایده‌هایی است که تقریبا همیشه به صورت عالی با یکدیگر کار می‌کنند. داستان و نقش آفرینی‌ها خیره‌کننده است و جلوه‌های بصری بازی نیز زیبا می‌باشند. همچنین از موسیقی متن بازی نیز باید تمجید کرد."
 
 Shacknews 90
"فکر نمی‌کنم منصفانه باشد که Death Stranding را با محصولات بلاک باستری که توسط استودیوهایی تولید می‌شوند که در درجه‌ی اول به سریع ساختن محصولات خود و انجام کاری تکراری اهمیت می‌دهند، مقایسه کرد. صحبت درباره‌ی Death Stranding نیازمند رویکردی متفاوت و درک و فهمی است که بسیاری از بازی‌ها از بازیکنانشان نمی خواهند. اینطور به نظر می‌رسد که Death Stranding کاملا در سطح دیگری است؛ سطحی که بسیاری از توسعه‌دهندگان هنوز به آن نرسیده و یا شاید هرگز هم نخواهند رسید."
 
Videogamer 80
"Death Stranding پر از مواردی است که باید دیده‌ شوند؛ یک ماجراجویی وسیع و علمی‌تخیلی فراگیر از توسعه‌دهنده‌ای که شبیه به هیچ کدام یک از دیگر بازی‌سازها نیست. مشکلاتی در بخش نویسندگی بازی دیده می‌شود، اما کارگردانی و عملکرد ستاره‌های Death Strandingدرخشان جلوه می‌کند."
 
Easy Allies 80
"Death Stranding عنوانی است که به سادگی می‌توان از آن گله‌مند و یا حتی خشمگین بود، اما در عین حال جذاب‌تر از بسیاری از دیگر بازی‌ها و محصولات محافظه‌کارانه است."
 
Critical Hit 80
"Death Stranding با سرعت بسیار کمی شروع می‌شود، اما در نهایت با داستانی دلربا و حال و هوایی خیره‌کننده که با عملکرد فوق‌العاده‌ی بازیگران و سرعتی راضی‌کننده در گیم‌پلی‌اش همراه می‌شود، شکوفا می‌گردد. تمامی‌سیستم‌های بازی به خوبی با یکدیگر هماهنگ نیستند، اما بازی مواردی کافی را برای ادامه‌ی بازی تا پایان آن ارائه می‌دهد." 
 
Guardian 80 (بروز رسانی)
"از همه مهمتر، Death Stranding گفتاری است برای بیان اهمیت ایمان، باور و اعتقاد. قدرت گذاشتن یک پا جلوی پایی دیگر هنگامی که امید گمشده به نظر می‌رسد، به باور آنکه شرایط بهتر خواهد شد. با کار کردن کنار یکدیگر، یک سری قدم‌های آگاهانه‌ی کوچک می‌توانند تفاوت ایجاد کنند و در این جهان اغلب شکننده، خشمگین و سردرگم؛ این کار بسیار امیدبخش است."
 
Playstation Universe 80 (بروزرسانی)
"Death Stranding خود را به وسیله‌ی داستانگویی غنی در هر دو بخش گیم‌پلی و داستان، به عنوان یک IP قابل تجربه‌ی جدید و منحصر به فرد ثابت می‌کند. شروع بازی از وقفه‌های بزرگی که به منظور بادگیری مکانیک‌ طناب‌های بازی طراحی شده‌اند، رنج می‌برد. با این وجود و برخی اشتباهات دیگر، یک پیام عمیق و تاثیرگذار درباره‌ی کنار یکدیگر آمدن در تمام جنبه‌های Death Stranding جاری است که باعث درخشش این بازی می‌شود. اگر به آن زمان بدهید، Death Stranding چیزی را برای شما ارائه می‌کند که بیشتر بازی‌ها هیچوقت این کار را انجام نمی‌دهند."

Attck of the Fanboy 80 (بروزرسانی)
"Death Stranding هم تجربه‌ای شگفت‌انگیز و هم آزاردهنده است. این عنوان شامل نقش‌آفرینی‌های درخشان، گرافیک چشم نواز و موسیقی‌ متن عالی می‌شود. در بسیاری از مکانیک‌های گیم‌پلی‌اش الهام‌بخش جلوه می‌کند، در حالیکه همزمان مسائل آزاردهنده‌ای مثل Fetch Questها و مدیریت منابع نیز در بازی وجود دارند. چیزی که Death Stranding به نحو احسن انجام می‌دهد، آمیختن گیم‌پلی با پیام بازی و خلق چیزی کاملا منحصر به فرد در پایان آن است."

Digital Trends 70 (بروزرسانی)
"Death Stranding درخت زندگی بازی‌های ویدئویی است. برخی مردم آن را به عنوان یک شاهکار تکنیکال، روایت و داستان که مدیوم گیم را رو به جلو می‌برد، ستایش می‌کنند. در حالی که دیگر افراد خیلی زود از آن به دلیل کند بودن و گیم‌پلی تکراری خسته می‌شوند. هر دو جبهه درست می‌گویند. Death Stranding پروژه‌ای بولد شده است که قطعا به اندازه‌ی تمایل سیاسی موجود در آن، چند دستگی ایجاد می‌کند. این بازی، عقیده و تفکرات منتقدین کوجیما را که فکر می‌کنند او باید فیلم بسازد تا بازی، تغییر نمی‌دهد. اما عناصر اجتماعی فکرشده‌ی بازی نشان می‌دهند که چرا او هنوز هم نقشی اساسی را در صنعت گیم ایفا می‌کند."

Gameinformer 70 (بروزرسانی)
"مشکل اصلی این است که گیم‌پلی Death Stranding واقعا ساده است و المان‌های اطراف آن -داستان، سیستم مبارزات و اهداف خسته‌کننده‌ی ماموریت‌ها- به اندازه‌ی کافی راضی‌کننده نیستند تا بتوانند بازیکنان را جذب کنند."

Usgamer 70 (بروزرسانی)
"شاید Death Stranding بولد شده‌ترین و خسته‌کننده‌ترین پروژه‌ی کوجیما تاکنون باشد. در هر صورت، جدید بودن آن گاهی اوقات بر سرعت آهسته و ساختار خسته‌کننده‌اش می‌چرید؛ اما فقط گاهی اوقات. شاید Death Stranding بازی‌ای نباشد که آن را به همه پیشنهاد کنم، اما قطعا یکی از جالب‌ترین بازی‌های سال 2019 است.:

TrueGaming 70 (بروزرسانی)
"همگی ما Death Stranding را به عنوان بازی‌ای که به قدری شجاع بود تا بر خلاف هنجارهای صنعت گیم عمل کند به خاطر خواهیم آورد. اما در آخر، این بازی قربانی جاه‌طلبی بسیار خودش می‌شود. Death Stranding از تصمیمات موثری که درباره‌ی گیم‌پلی و داستان‌گویی‌اش اتهاذ شده است، رنج می‌برد.

IGN 6.8

"Death Stranding جهان جذابی از ماورا‌ء الطبیعه و علمی تخیلی ارائه می‌دهد، اما گیم‌پلی بازی در حد و اندازه‌ی دیگر جنبه‌های بازی ظاهر نمی‌شود."  

Stevivor 35 (بروزرسانی)

"Death Stranding زباله‌ای غیر قابل بازیافت است که باید به عنوان یک هشدار به ناشرهایی که به توسعه دهندگان اختیار تام برای خلق هنر می‌دهند، در نظر گرفته شود!"

میانگین نمرات بازی بر روی وبسایت Metacritic بر اساس 71 نقد: 84

میانگین نمرات بازی بر روی وبسایت Opencritic بر اساس 75 نقد: 86

نوشته شده در: 10 آبان 1398
دسته: مطلب متفرقه، Death Stranding
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • PardisCast - The Game Awards
  • دانلود تریلر Death Stranding
  • دانلود گیم پلی بازی Death Stranding
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نبود
این نقد آخری که 35 داده قشنگ معلومه از رو تعصب امتیاز داده و میخواسته بزن تو سر متا شایدم تو بچگیاش خاطره بدی با کوجیما داشته
الان من موندم فاز یه سری از این گیمر ها چیه! آقا مگه از طرف طلب دارید یا با پول پدر شما بازی ساخته؟؟؟؟
نخرید! مگه مجبوری؟
دوست داشته اینطوری بازی بسازه! برید فیفا و کال آف بزنید تورو خدا!
من نه از کوجیما غول میسازم نه دفاع میکنم حد اقل اول بازی کنید بعد این حرفا رو بزنید؟
واقعاً اصلاً کار نداریم بازی انحصاری سونی قراره واسه pc بیاد سونی ناشرش یا مایکروسافت، کوجیما کارگردان یا راد فرگوسن اصلاً سوای بحث طرفداری و تعصب به عنوان یک بازی این ساخته استاد کوجیما خیلی ارزشمند به خاطر هدف و درون مایه داستانی که داره حتی اگه خسته کننده ترین بازی تاریخ باشه باشه واقعاً چه اهمیتی داره؟ اینجور بازی ها هستن که باعث ارزشمند تر شدن مفهوم بازی در چشم دیگران میشه که فکر میکنن بازی واسه بچه ها س و همه بازیا سوپر ماریو و همه کنسولا آتاری هستن! (با تمام احترام به بازی هایی که هدفشون سرگرمی محض مثل ماریو و بازی های موبایلی و آنلاین و بتل رویال) این بازی های مثل death stranding و hellbladeو Detroit هستن که باعث ارزشمند تر شدن بازی ها در سطح جهانی میشن حالا بعضی بازیها مثل خدای جنگ جدید و the last of us یک و متال گیر های قدیمی میتونن علاوه بر داستان گیم پلی خوبی هم ارائه بدن بعضی ها هم مثل بازی های دیوید کیج و ساخته اخیر کوجیما و hellblade نمیتونن، به نظر من این ساخته کوجیما به حمایت منتقدان سزاوارتر بود از فانتوم پین
واقعا پردیس گیم چیش از اینا کمتره که تو متا نمره هاش حساب نمیشه
@frozensun
اون کلا قصدش این بوده که آمار بازدید سایتش بره بالا خیلی توجه نکن
ایرادای دیگه ای هم دیدم تو نقدا مثل اینکه نقش شخصیت های مونث تو داستان به قوت شخصیت های مذکر نیست و دوربین بازی خیلی رو بدن شخصیت های مذکر تمرکز میکنه ولی برای شخصیت های مونث فقط یه جاهای خاصی رو نشون میده! .___.
مشکل از هایپ هم نیست اکثر AAA های سونی همینقدر هایپ میشن و خیلیاشون موفقم هستن
واقعا تا بازی نکنم خودم نمی فهمم دردشون چی بوده اینجوری نمره دادن
دوستان مشکل "ادامه دیدگاهها" مربوط به بخش نظرات رفع شده.... تشکر از عوامل دخیل و کادر فنی پردیس گیم،...خیلی عشقید
یادمه اون موقع که ویدیو گیم پلی بازی اومد من نقد خودم بهش وارد کردم و گفتم که گیم پلی قراره فدا بشه. همونجا یه سری از عاشقان سینه چاک حضرت ریختن سر کامنتم که نه تو هیچی سر در نمیاری و استاد فلانه و استاد فلینه. و بعدش هم من رو حواله کردن به وقتی نمرات بازی اومد که حتما نمرات بازی بالای 95 میشه!!! نکنید این کارها رو آقا نکنید.
از همگی عذر خواهی میکنم فقط میخوام ببینم گوش کسی بدهکار هست یا نه
در حال رفع ایراد هستم ، لطفا اسپم نکنید ، البته دسترسی کامنت شما هم موقتا مسدود شد!
Admin
عذرمیخوام .. خیلی خوب میشه فکری هم به حال قالب سایت کنید یه بروزرسانی که برا اسمارت فونها هم بهینه باشه ممنون...
مشاهده 2 پاسخ دیگر
همین سایت Stevivor به یه بازی مثل بتلفیلد یک ۹.۵ داده واقعا چرا باید امتیاز یه همچین سایت هایی حساب بشه
https://stevivor.com/reviews/review-battlefield-1/
@ffmmdreza
تعداد نمره های بالای 8 و 9 خیلی بیشتر از نمره های پایینه. چرا نباید حساب بشن؟
61 نمره سبز در مقابل 11 تا نمره زرد و 1 دونه قرمز. فقط 43 تا نمره 9 به بالا داشته که بینشون سایت های واقعا سخت گیر هم هست که اصلا کمتر پیش میاد به یه بازی 10 بدن.
حالا اون شاهکاری که انتظار داشتیم نیست ولی بی انصافی هم نکنید دیگه
حداقل متن بعضی از نقد ها رو بخونید. واقعا تعریف کردن از بازی
Ffmmdreza با تمام احترام میگم و قصد هیچگونه توهینی ندارم
اما تو اصلا چند نسخه از متال گیرو بازی کردی که فکر میکنی MGSV فقط به خاطر اسم کوجیما امتیاز میگیره
من حتی توی LOL و Sekiro اندازه MGSV خلاقیت و نواوری تو گیمپلی ندیدم
یه سوال دیگه ولی صدادقانه جواب بده
اگه نسخه پنجمو بازی کردی تا چند ماموریت رفتی؟
مشاهده 1 پاسخ دیگر