بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
موسس استودیوی گریلا گیمز آقای "هرمن هالست" به عنوان رئیس جدید استودیوهای جهانی پلی‌استیشن انتخاب شد

موسس استودیوی گریلا گیمز آقای "هرمن هالست" به عنوان رئیس جدید استودیوهای جهانی پلی‌استیشن انتخاب شد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Pushsquare، طی جدیدترین اخبار به صورت رسمی اعلام شد که آقای "هرمن هالست" به عنوان رئیس استودیوهای جهانی Playstation ترفیع گرفته است. هالست جانشین "شان لیدن" می‌باشد که حدود 1 ماه پیش سونی را ترک کرده بود. پیش از این، "هرمن هالست" به عنوان مدیر اجرایی Guerilla Games فعالیت کرده و یکی از موسسین این استودیو نیز به شما می‌رفت. از این پس، او مسئولیت نظارت بر فعالیت تمامی استودیوهای فرست پارتی Sony Interactive Entertainment را بر عهده دارد.

رئیس Playstation آقای "جیم رایان" در این مورد گفته است:"هرمن یک فرد اروپایی است که از این پس یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌ها در Playstation بر عهده خواهد داشت. من فکر می‌کنم که همه‌ی اروپا بابت این موضوع باید هیحان زده  و خوشحال بوده و به هرمن هالست افتخار کنند.  هرمن یکی از موثرترین و مورد احترام‌ترین رهبران صنعت بازی‌های ویدئویی می‌باشد. او یک حامی بسیار مشتاق برای تیم‌های تحت هدایتش است و نیز این را می‌داند که چگونه استعدادهای خلاق را به منظور ساخت تجربه‌هایی فوق‌العاده، توامند کند. من هیچ شکی ندارم که هرمن می‌تواند تیم‌های ما را به منظور ارائه‌ی تجربه‌هایی متنوع و گیرا با ریتمی استوار، هدایت کند." 

هالست نیز می‌گوید:"من از سال 2001 به صورت نزدیک با پلی‌استیشن و تمامی خانواده‌ی پلی‌استیشن کار کرده‌ام و بیشترین میزان احترام و تحسین را برای استعدادهای خلاق و ایده‌های جاه‌طلبانه‌ی درون شبکه‌ی استودیوهای سونی در سراسر آمریکا، اروپا و ژاپن دارم."

هرمن هالس پیش از این نقش بسیار مهمی در ساخته شدن Death Stranding ایفا کرد و موتور بازی‌سازی اختصاصی استودیوی گریلا گیمز یعنی Decima را در اختیار "هیدئو کوجیما" قرار داد. جایگزینان هالست درون استودیوی گریلا گیمز، "انجی اسمتس"، "جان ون بیک" و "مایکل ون در لیو" می‌باشند که به صورت مشترک به عنوان سران این استودیوی محبوب فعالیت می‌کنند.

دیدگاه شما در مورد سمت جدید هرمن هالست چیست؟ آیا با این انتخاب موافق هستید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته شده در: 16 آبان 1398
دسته: مطلب متفرقه، Horizon: Zero Dawn
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Horizon Zero Dawn - Countdown Trailer
  • Horizon Zero Dawn
  • Horizon Zero Dawn
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

مبارکه انتخاب به جایی بود
خوشم اومد حرکت خوبی بود
تصمیم گیری عالی بود و نگرانی هایی که بعد از رفتن شان لیدن داشتیم با این تغییر رویه برطرف میشه.
فعالیت یوشیدا هم به عنوان حمایت از استودیوهای مستقل واقعا شیمی عالی ای از آب در میاد و اینطوری عناوین سونی هم از سمت AAA تامین هستن و هم از سمت عناوین مستقل.
تغییرات دیگه ای که خیلی لازم هستن قرار دادن بروس استرلی برای رهبری استودیوی سن دیگو و خرید استودیو کوجیما پروداکشنزه. بروس استرلی ابراز علاقه کرده بود به مدیریت روند ساخت آنچارتد بعدی و کوجیما پروداکشنز هم میتونه عناوین بلندپروازانه و ریسکی که سونی اغلب اوقات انجام میده بسازه. همینطور میتونن به ساخت فیلم هم بپردازن. کوری بارلوگ هم به نظرم بهتره یه استودیو اختصاصی جدا از سانتامونیکا بر عهده بگیره و بازی مدنظر خودشو بسازه. همچنین اگر شایعه خریده شدن استودیوی رمدی هم نزدیک باشه حضور سم لیک در تیم نوابغ بازیسازی سونی فوق العاده میشه و این تیم قدرتمند تر از همیشه ظاهر خواهد شد.
کوجیماپروداکشن یه قرارداد ۱۰ ساله با سونی داره بعید بخرتش
فرارداد ۱۰ ساله هم عالیه. تا خیلی پیرنشده بهتره باهم همکاری کنن.
هرمن هالست واقعا گزینه ی خوبیه برای این کار. جدا از بحث اینکه خودش از نزدیک روند ساخت بازیا رو لمس کرده و میدونه استدیوها چی میخوان (موفقیت های گوریلا گیمز نشون دهنده توانایی هاش هست)، آدم فوق العاده با پرستیژی هست و برای کنفرانس ها و سخنرانی ها خیلی میتونه چهره ی خوبی باشه
خبر خیلی خوبیه حقیقتش خیلی از رفتن لیدن ناراحت بودم چون قبل از اینکه رئیس و بیزینس من باشه یه گیمر واقعی بود و نیازهاش رو درک میکرد.هرمن هم یه بازیساز درجه یک هست و نیازهای گیمر رو میدونه و اومدنش باعث میشه استدیوهای سونی هم چنان با قدرت ادامه بدن
یوشیدا گزینه خوبی بود ترجیح میدادم یه ژاپنی رو به عنوان رئیس استودیوهای سونی انتخاب کنن،
یوشیدا گویا مسئولیت حمایت از بازی های INDIE و استدیو های کوچک شده که خبر خیلی خوبیه.