بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
کارگردان God of War احتمالا به بازی جدیدی اشاره می‌کند

کارگردان God of War احتمالا به بازی جدیدی اشاره می‌کند

کوری بارلاگ به عنوان کارگردان جدیدترین نسخه از سری God of War، احتمالا در توئیتر قصد اشاره به چیزی را دارد که باعث شده طرفداران حدس بزنند به‌زودی شاهد رونمایی از یک بازی جدید خواهیم بود. برخی از پیام‌های رمزی ظاهرا به معرفی یک بازی یا پروژه جدید اشاره دارد، گرچه تعدادی این نظر را داشته‌اند که بارلاگ به سمت جدید خود در استودیوی سانتا مونیکا اشاره می‌کند.

به گزارش پردیس گیم، توئیت جدید کوری بارلاگ که باعث ایجاد تمام حواشی شده را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید. این توئیت شامل تعدادی نقطه و خط تیره و نوشته "پایان انتقال" می‌شود. بخش زیادی از دنبال کنندگان بارلاگ بعد از این توئیت شروع به حدس و گمانه‌زنی درباره هدف بعدی او کردند.

به غیر از این توئیت، بخش‌های دیگری از حساب بارلاگ در توئیتر هم تغییراتی داشته تا بیشتر از اتفاق افتادن چیزی جدید مطمئن شویم. عکس پروفایل او حالا یک ماهواره را نشان می‌دهد و تصویر کاور آن هم ستاره‌ها را به نمایش می‌گذارند.

با توجه به Gematsu و سایر افرادی که کدهای مخفی درون پیام‌ها را رمزگشایی کردند، نقطه‌ها و خط تیره‌های موجود در پیام به "SIE" ترجمه می‌شوند (Sony Interactive Entertainment). بخش بیوی توئیتر بارلاگ هم جمله مشابه "55HSIE" را نوشته است.

با توجه به اینکه "SIE" به احتمال زیاد همان Sony Interactive Entertainment است، ممکن است بارلاگ به سمت جدید خود اشاره داشته باشد. 

البته در گذشته استودیوی سانتا مونیکا مشغول کار روی یک بازی نقش‌آفرینی علمی-تخیلی بوده اما آن پروژه لغو شد. بارلاگ بعد از انتشار God of War گفته بود به کار روی چیزی جدید علاقه‌مند است بنابراین تعدادی از طرفداران حدس می‌زنند استودیوی سانتا مونیکا به غیر از God of War، روی یک بازی جدید دیگر هم کار می‌کند.

نوشته شده در: 17 آبان 1398
دسته: مطلب متفرقه، God Of War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War
  • God of War
  • God of War
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اون E3 2019 FOREVER چی میگه?
یه خبر خوب برای pc گیمر ها و یه خبر بد برای ما کنسولیا
همیشه امثال شما هستین فضای گیم رو مسموم میکند pc گیمرا به اندازه کافی سر گیم مکافات دارن تو لازم نکرده رو زخمشون نمک بریزی
Gamesave عزیز من منظوری نداشتم، اتفاقا خوشحال میشم بازیهای همه کنسولها برای pc گیمر ها بیاد. تو خودتو ناراحت نکن. از این نظر میگم بد که بازی جدیدی تا نسل بعد واسه ما نمیاد..‌. مثبت فک کن جیگر
از کوجیما به اینم سرایت کرد ،..