فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
شایعه: Warner Bros از سال 2013 تاکنون 2 بازی جهان‌باز از Superman را لغو کرده است

در یک رشته توئیت جدید توسط جیمز سیگ‌فیلد، ژورنالیست Geeks Worldwide، گفته شد که شرکت Warner Bros از سال 2013 تاکنون ساخت 2 بازی جهان‌باز از Superman را لغو کرده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، سیگ‌فیلد توضیح داد که Warner Bros از کارگردانان و تهیه کنندگان مختلف ایده‌ها و نظراتی را برای ساخت یک بازی از Superman در سال 2013 دریافت می‌کرد. یکی از این‌ها عنوان جهان‌بازی بود که به Marvel’s Spider-Man شباهت داشت اما در مرحله ساخت نمونه‌های اولیه لغو شد.

بازی بعدی Superman با نام Superman: Unbound در دست ساخت قرار داشت که نام آن از روی فیلم انیمیشنی همین ابرقهرمان در سال 2013 گرفته شده بود. وقایع این بازی در شهری به نام Kandor روی می‌داد اما جهان آن به اندازه پروژه قبلی آزاد نبود. علاوه بر این، Superman با شخصیت‌های خبیثی مانند Braniac و Doomsday روبه‌رو می‌شد.

در نهایت این پروژه هم لغو شد چون Warner Bros دستور داده بود تمام بازی‌هایی که براساس کمیک‌های DC ساخته می‌شوند، باید موتور بازی‌سازی Batman: Arkham از استودیوی Rocksteady را مورد استفاده قرار دهند. تیم سازنده نمی‌توانست به همین علت پرواز کردن Superman در بازی را خوب در آورد. علاوه بر این، یک بازی Suicide Squad هم به همین دلیل لغو شد. در آن عنوان، بازیکنان قادر به بازی در نقش شخصیت‌هایی مثل Harley Quinn و DeathStroke و Katana بودند.

طی سال‌های اخیر شایعه شده که بازی جدید WB Montreal مربوط به بتمن با حضور Court of Owls خواهد بود. علاوه بر این، کوین کانروی گفته که در ساخت جدیدترین بازی WB Montreal صداپیشگی نمی‌کند.

نوشته شده در: 22 آبان 1398
دسته: مطلب متفرقه
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

«علاوه بر این، کوین کانروی گفته که در ساخت جدیدترین بازی WB Montreal صداپیشگی نمی‌کند»
خب کوین کانروی و مارک همیل که تابحال برای WBM کار نکردن و تو AO هم راجر اسمیت و تروی بیکر ، بتمن و جوکر بودن و نبودن شون تو نسخه بعدی نکته تازه ای نیست.
البته به اینم اشاره کنم که با وجود تمام انتظارات بالایی که از اسمیت و بیکر درنبود دو دوبلر افسانه ای بتمن و جوکر میرفت ، به شکل سورپرایز کننده ای فوق العاده بودن! مخصوصا تروی بیکر که ثابت کرد رسما هر کاراکتری بهش بدن رو میتونه زنده کنه و همین که تونست پا جای پای مارک همیل بذاره خودش برای اثبات خیلی چیزا کافیه.
به پیر به پیغمبر نمیشه بازی درست از سوپرمن ساخت اگه شدنی بود تا الان ۲۰ بار ازش ساخته بودن چون از محبوبترین قهرمانای آمریکاست و از سمبل‌های آمریکاست و اگه اشتباه نکنم اولین شخیصت کامیک بوکی تاریخم هست. گیمپلی از این در نمیاد مگر اینکه با بهانه‌های چرت و پرت داستانی گند کشیده بشه به قدرتاش و محدود بشه. و گرنه این بابا به فرض توان اینو داره دور کره زمین رو توی چند ثانیه طی کنه. پس فضایی که دنیاش لازم داره کهکشانیه و عملا ساختنش ممکن نیست. هیچ چیز جز دشمنای اصلیش مثل جنرال زاد و دومزدی و دارک‌ساید حریفش نیستن پس اگر یه مشت سرباز و نوچه براش چالش باشن باز دوباره گند میخوره به اصالت شخصیت. بر فرض که همه اینا هم اوکی شد. مادامی که نور خورشید بهش میخوره هر ضربه‌ای هم بهش بزنی باز سریع حالش خوب میشه. میخواین جلو خورشید پرده بکشید یا بازم اصالتش رو تحریف کنید؟
داداش نظرت حرف نداشت
postman@
مشکل از نبود خلاقیته. سوپرمن بجز کریپتونایت با جادو و پرتو خورشید سرخ هم ضعیف میشه.
کافیه یه داستان خوب براش بنویسن .حتی یه توانایی داره به اسم solar flare که تمام انرژی خورشیدی که توی بدنش ذخیره میشه و باهاش قدرتمنده رو تو یه حرکت به سمت دشمن نشونه میره و یه نوع super move در حد انفجار هسته ایه. اگه اول بازی ازش استفاده کنه عملا تا چند روز عین یه مرد معمولی میشه و نه میتونه پرواز کنه نه قدرت خاصی داره.
اینطوری از اول بازی op نمیشه و به مرور که نور خورشید رو جذب میکنه توانایی هاش کم کم برمیگرده و آخر سر یه نفر تو سطح قدرت خودش مثه Magog یا Zod از راه برسه و یه باس فایت حسابی حسن ختام ماجرا باشه.
اینطوری هم گیم پلی چالش برانگیزه و در عین حال اصالت سوپرمن صدمه نمیبینه.
مشاهده 2 پاسخ دیگر