فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
نسخه بازسازی رزیدنت اویل 3 با طعم اورجینال

شکی نیست که بازسازی جدید Capcom از Resident Evil 3 یکی از بازی های ویدیویی بسیار مورد انتظار است که قرار است امسال به بازار عرضه شود. از زمان اعلام خبر کپکام در اواخر سال گذشته با نزدیک شدن به تاریخ انتشار برنامه ریزی شده در تاریخ 3 آوریل سال 2020 (15 فروردین 99) هیجان این بازی در بین طرفداران Resident Evil روز به روز بیشتر می¬شود.

کاربر یوتیوب MyExcavation ویدئویی ساخته که معرفی کوتاه نسخه ریمک را با موسیقی اصلی بازی سال 1999 جایگزین کرده است که تقریبا شبیه به معرفی نسخه اصلی بازی شده است. این طرفداران، در مونتاژ کلیپ خود نماهایی از زامبی‌های مهاجم Raccoon City،کارلوس الیویرا، مزدور UBCS،افسر STARS،برد ویکرز والبته قهرمان اصلی جیل ولنتاین و فرار بی امان او از دست نمسیس به کار برده است. شما عزیزان میتوانید این مونتاژ کوتاه را در ویدیوی زیر مشاهده کنند.

همین چند روز پیش ، کپکام یک تریلر جدید برای بازسازی Resident Evil 3 منتشر کرد که جزئیات جدیدی درباره این بازی آینده به همراه داشت. تمرکز تریلر بر روی آنتاگونیست اصلی بازی Nemesis متمرکز شده است و هیولا را در حال حمل یک شعله افکن نشان می‌دهد.این تریلر همچنین بازگشت موجودات وحشتناک به نام "هانتر" را تأیید کرد و به بازیکنان جلوه بهتری از جیل ولنتاین وچند شخصیت دیگر بازی مانند کارلوس الیویرا، نیکولای گینواف ، میخاییل ویکتور و بسیاری دیگر داد.


اخیراً نیز شایعاتی درباره بازگشت یک دشمن کلاسیک که در بازی های اولیه Resident Evil وجود داشت شده بود.از زمان Resident Evil 4 کلاغ‌های آلوده تا حد زیادی از این سری بازی خارج شدند و در بازسازی رزیدنت اویل 2 در سال 2019 نیز نمایش داده نشدند. در حال حاضر دقیقا مشخص نیست که آیا کلاغ ها در بازسازی Resident Evil 3 بازمی‌گردند یا خیر. با این حال  Tsuyoshi Otani  اخیراً ویدئویی را منتشر کرد که نشانگر گله‌ای از کلاغ‌ها بود که توسط برخی هواداران به عنوان بازگشت نهایی آنها در بازی آینده تفسیر شد.

خوشبختانه، با توجه به اینکه  تا انتشار بازی فقط چند ماه فاصله داریم هواداران نیز مدت طولانی  برای Resident Evil 3 منتظر نمی مانند.پیش فروش‌های بازی نیزاکنون در اکثر فروشگاه‌های عمده بازی‌های ویدیویی موجود است و خریدارانی که پیش خرید بازی را دریافت می کنند،یک پاداش DLC نیز دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد به لباس های نسخه اورجینال جیل و کارلوس دست پیدا کنند.

Resident Evil 3 قرار است در تاریخ 3 آوریل 2020 (15 فروردین 99) برای رایانه های شخصی ، PS4 و Xbox One منتشر شود.

نوشته شده در: 29 دي 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این کلیپه از ریمیک نسخه هم بهتر در اومده ....موسیقی خود اورجینال اویل 3 عالیه ....به نظرم توی باز سازی ها یه سری المان هارو نباید دستکاری کنن و عوض بکنن ...نونه دیگش لباس جیل هستش که بصورت دی ال سی میتنید بدستش بیارید یا اینکه بازی رو تا ته برید تا ازد بشه که این به نظرم اصلا جالب نیست و اون حالت نوستالوژی بازی و از بین میبره ..مثلما بار اولی که بازی میکنید خیلی لذت بخشتر هستش تا اینکه برای بار دوم بخواید با لباس اصلی کاراکتر بازی رو دوباره برید
روزی که بازی تایید شد ، در یوتیوب نیم ساعت اول بازی رو دیدم
علاوه بر اینکه خاطرات و مراحل بازی برام تازه شد ، چیزی بیشتر برام جالب و به جرأت میتونم بگم در هیچ بازی دیگه اون حس ترس و دلهره برام تکرار نشد ، اولین دیدار با نمسیس بود
حق انتخاب بین مبارزه با نمسیس یا پناه بردن به کلانتری در حالی که دسته توی دستم مثل ضربان قلبم بشدت میلرزید و اون غول بی رحم بعد از کشتن بی رحمانه ی برد ویکرز لحظه به لحظه نزدیک و نزدیک تر میشود ، حس ترس و دلهره ای بود که هیچ وقت اون جنس ترس رو در هیچ بازی دیگه تجربه نکردم
امیدوارم مثل ریمیک قبلی ،بازی خوب و موفقی بشه