فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
نسخه PC عنوان Resident Evil 3 از قفل Denuvo DRM استفاده می‌کند

Resident Evil 3

به گزارش پردیس گیم و به نقل از gamingbolt علی‌رغم اینکه ممکن است عنوان Resident Evil 8 را برای مدتی طولانی نبینیم، ولی بازسازی Resident Evil 3 به زودی عرضه می‌شود و شرکت Capcom برای نسخه PC این عنوان در فروشگاه Steam برای اینکه زودتر از حد انتظار کرک نشود از قفل Denuvo DRM این فروشگاه استفاده می‌کند.

این خبر ممکن است باعث آزرده خاطر شدن بازیکنان نسخه PC شود چون زمان کرک شدن این نسخه را احتمالا بالاتر می‌برد. این در حالی است که گفته می‌شود این بازی محتوای بیشتری نسبت به نسخه اورجینال و بازسازی Resident Evil 2 در سال گذشته نیز دارد.

همانطور که در صفحه Steam بازی تایید شد، این بازی در واقع از نرم‌افزار anti-piracy (ضد دزدی آثار هنری) استفاده می‌کند. Resident Evil 2 نیز از قفل Denuvo استفاده می‌کرد که حدودا یک سال پس از انتشار نسخه Steam حذف شد. این نرم‌افزار اغلب به‌خاطر استفاده بیش از حد از سخت افزار در پس‌زمینه و همچنین به دلیل  کرک شدن سریع، همیشه بین طرفداران این سری بحث‌برانگیز بوده‌ است.

بازی Resident Evil 3 برای کنسول PlayStation 4 ،Xbox One و کامپیوتر در 3 آپریل (15 فروردین) منتشر می‌شود.

نوشته شده در: 4 بهمن 1398
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
  • دانلود تریلر جدید Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

RE2 remake که خیلی زود کرک شد.
این cpy کدوم گوری رفته ؟
به شب نکشیده کرک میشه
اصلا اینجوری فکر نکن. با این گندی که دوستای خوبمون سر کرک NFS Heat زدن حالا حالا ها باید فکر کرک شدن بازی های جدید مجهز به دنوو رو از سرمون بیرون کنیم. مگر اینکه CPY دومرتبه دست به کار بشه.
مگه برای کرک NFS چی شده؟
مشاهده 2 پاسخ دیگر