فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
HBO با همکاری ناتی‌داگ، سریالی براساس The last of Us می‌سازند

HBO با همکاری ناتی‌داگ، سریالی براساس The last of Usمی‌سازند

به گزارش پردیس‌گیم Craig Mazin، سازنده سریال کوتاه و تحسین‌شده چرنوبیل، برای ساختن عنوانی منطبق بر The Last of Us دوباره با HBO کار می‌کند.

در اتفاقی نادر در دنیای فیلم‌هایی که براساس بازی‌های ویدئویی می‌شوند، نویسنده و کارگردان بازی، Neil Druckmann، هم با Mazin برای نویسندگی و کارگردانی عنوانی که قرار است یک سریال باشد، همکاری می‌کند.

Carolyn Strauss که در ساختن Game of Thrones و Chernobyl نیز دست داشته است به همراه Evan Wells، رئیس استودیوی ناتی‌داگ، نیز در تولید این مجموعه شرکت خواهند داشت. این پروژه قرار است با همکاری Sony Pictures Television و PlayStation Productions تولید شود. این اولین سریال تلویزیونی PlayStation Productions است.

این مجموعه HBO تمامی رویدادهای بازی اصلی که توسط Druckmann نوشته شده است را پوشش خواهد داد و احتمالا دارای قسمت‌های اضافی بر اساس The Last of Us : Part II می‌باشد.

Mazin که گفته می‌شود The Last of Us را بازی کرده است و به آن بسیار علاقه‌مند شده، گفت: "Neil Druckmann بدون هیچ سوالی بهترین قصه‌گوی حاضر در ویدئوگیم است و The Last of Us بهترین اثر اوست. داشتن شانسی برای ساختن عنوانی براساس این هنر شگفت‌انگیز چندین سال است که آرزوی من بوده، و من بسیار مفتخرم که در این کار با Neil همکاری می‌کنم."

Mazin و Druckmann نویسندگی و تولید عنوانی منطبق بر The Last of Us را بر عهده خواهند داشت . . .

Druckmann در یک بیانیه گفت: "از همان ابتدا که برای اولین بار با Craig گفتگو کردم، به یک اندازه از رویکرد روایی و علاقه و درک عمیق او از The Last of Us لذت بردم. با دانستن این واقعیت که Craig و HBO چرنوبیل را که یک شاهکار غم انگیز، آزاردهنده و احساسی است، ساخته‌اند. من نمی‌توانستم به شریک بهتری برای آوردن داستان The Last of Us به یک سریال تلویزیونی، فکر کنم."

Mazin و Druckmann نویسندگی و تولید عنوانی منطبق بر The Last of Us را بر عهده خواهند داشت . . .

رئیس بخش برنامه‌ریزی HBO،وCasey Bloys، گفت: "این یک فرصت بسیار هیجان‌انگیز برای ماست که با Craig، وNeil،وCarolyn و تیم‌های حاضر در SONY،وناتی‌داگ Dog و PlayStation برای آوردن دنیای مجازی این بازی تحسین‌شده به واقعیت، شراکت داشته باشیم."

معاون Sony Pictures Television اذعان کرد: "این اولین عنوان از مجموعه‌هایی است که ما قصد داریم همراه با دوستانمان در PlayStation Productions تولید کنیم. The Last of Us یک دستاورد فوق‌العاده در قصه‌گویی و توسعه شخصیت‌هاست، و ما خوش‌شانس هستیم که این فرصت را داریم که با این تیم برای ساخت عنوانی منطبق بر این بازی کار می‌کنیم."

نوشته شده در: 16 اسفند 1398
دسته: مطلب متفرقه، The Last of Us
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Last Of Us OST - Part 3
  • The Last of Us: Remastered
  • بهترینهای "E3 2012"
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

hز نظرم نقش Joel بدن به Ben Affleck یا Hugh Jackman
جرارد باتلر هم خوبه
کارگردانش که سابقه‌ی خوبی داره
انتخاب بازیگرا‌هم خوب باشه که چه بهتر