بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
Cyberpunk 2077 قدم به قدم نزدیکتر می‌شود، بازی برای سازمان‌های درجه‌بندی ارسال شد

به نظر می‌رسد که همه‌چیز آماده است. به گزارش پردیس‌گیم، CD Project Red اعلام کرد که کار بر روی بازی به مراحل پایانی رسیده است و اکنون در حال دریافت درجه بندی سنی است. آقای آدام بادوسکی(Adam Badowski)، رئیس CD Project Red در توییتی اعلام کرد که بازی را برای سازمان‌های مربوطه همانند PEGI، ESRB و دیگر سازمان‌های مشابه فرستاده‌اند تا Cyberpunk 2077 درجه‌بندی سنی خود را دریافت کند. 

Cyberpunk 2077 قدم به قدم نزدیکتر می‌شود، بازی برای سازمان‌های درجه‌بندی ارسال شد
با درنظر گرفتن خشونت بالای بازی و برخی موارد دیگر، احتمالا با عنوانی مخصوص بزرگسالان رو به رو خواهیم بود. آقای بادوسکی در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفته است که همزمان با انتظاری که برای دریافت درجه‌ی سنی می‌کشند، کارکنان استدیو همچنان در حال کار بر روی بازی هستند و روز به روز پیشرفت‌های بیشتری حاصل می‌کنند.

Cyberpunk 2077 که در طول ساخت با فراز و نشیب‌های بسیاری مواجه شده است، قرار بود در تاریخ 28 فروردین در دسترس قرار بگیرد که این اتفاق نیفتاد و بازی با تاخیر شوکه‌کننده‌ای رو به رو شد و تاریخ عرضه به 27 شهریور تغییر پیدا کرد.  

نوشته شده در: 21 اسفند 1398
دسته: خبر، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Cyberpunk 2077
  • دانلود گیم پلی بازی Cyberpunk 2077
  • دانلود تریلر Cyberpunk 2077
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اتفاقا این بحثه زاویه دوربینو امشب با یکی از دوستانم میکردم و معتقد بود حیف که سوم شخص نیست....
ولی خب من بهش میگفتم همزاد ثنداری و برقراریع ارتباطی که تو دید اول شخص هست مسلما تو سوم شخص نیست گرچه راضی نشد اخرم :دی
اما به دور از این بحثا تجربه نشون داده بازیهایی که تاخیر میخورن اونم زیاد یجایه کارشون میلنگه..از دوک نوکم و لست گاردین تا پری و دیزگان..امیدوارم سایبر به این نحسی دچار نشه
بازی های با دوربین اول شخص اومدن که برای همیشه در تاریخ موندن و از خیلی از بازی های سوم شخص هم جلوتر هستن اصلا سوم شخص بودن دلیل بر برتری نیست هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو داره اگه بازی هم شکست بخوره دلیلش به اول شخص بودن نخواهد بود
جدیدا هم عده ای میان میگم بازی خوشم نمیاد چون سوم شخص نیست خب باشه هر جور دوست داری اما برخی ها هم مدادم تکرار میکنن این مسئله رو منم برای این دوستان بگم خب عزیز کمتر آماتور بودنت رو جار بزن فهمیدیم بعدش چی؟

پس الان بازی به طور کامل ساختش تموم شده و فقط تو مرحله تست و پولیشای آخره ، خیلیم عالی