فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تبریک سال نو به همراه تقویم گیمی ۱۳۹۹
صفحه شخصی من وبلاگ من - مدیر سایت پردیس گیم ، مهندس عمران، مدیر ...
User_image


با سلام و احترام

یک سال دیگه هم گذشت ، با فراز و فرودهای مختلف برای هریک از ما، یک سال بزرگتر شدیم، یک سال تجربه اندوختیم و با امید و نشاط سال جدید رو آغاز میکنیم.

برای من و تک تک شما عزیزان، سالی که گذشت هم لحظات شاد داشت و هم لحظات غم، هم موفقیت هم شکست. اما چیزی را که نباید فراموش کرد این است که "این نیز بگذرد"، یعنی اگر موفقیت و شادی بوده فکر نکنیم همیشه همینطور باقی خواهد ماند و اگر شکست و غمی بوده نباید نا امید شد، باید تلاش کرد و روزهای بهتری برای خود رقم زد.

تمامی این اتفاقات به ما این موضوع را گوشزد می‌کند که زندگی همیشه در جریان است و پستی و بلندی‌های زیادی دارد و مهم این است که قدر تک تک لحظات زندگی را بدانیم؛ قدر این دوستی‌ها و با هم بودن‌ها. چه بخواهیم و چه نخواهیم بسیاری از دوستی‌ها روزی تمام می‌شوند، ارتباط‌هایمان قطع می‌شود و فقط خاطره‌هاشان باقی می‌ماند؛ و چه بهتر که خاطرات خوب از خودمان به جای بگذاریم.

در طی چند سال اخیر تغییرات محسوسی داخل سایت پردیس‌گیم صورت نگرفت. موانع زیادی پیش‌روی ما بود ولی سعی کردیم بتوانیم در بخش محتوایی، بهترین خود را برای شما مخاطبان عزیز منتشر کنیم. اما امسال یعنی سال ۱۳۹۹، سال ایجاد تغییرات اساسی و خانه تکانی بزرگ پردیس‌گیم در دودهه اخیر عمر فعالیت خودش خواهد بود و به مرور زمان—حداکثر تا اول تابستان ۱۳۹۹—به مرور شاهد تغییرات پردیس‌گیم خواهید بود. اولین تغییر اساسی که شما مخاطبین همیشگی ما خواهید دید، رونمایی از قالب جدید سایت و لوگو جدید پردیس‌گیم در ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ خواهد بود. ضمناً با صحبت‌هایی که بین مسئولین سایت داشتیم تمامی تلاش خود را جهت تغییر رویکرد و نگرش محتوایی سایت خواهیم داشت تا هرچه بیشتر بتوانیم سلایق مختلف را از خود راضی نگه داریم.

پردیس‌گیم در سالی که گذشت و بهتر بگویم نیم سال دوم ۱۳۹۸، تنها توسط چند نفر محدود از مسئولین قدیمی سایت اداره شد، بدون یک حامی مالی و تنها مشوق ما برای ادامه کار سایت، شما کاربران همیشگی‌مان بودید. سالی که گذشت یکی دیگر از سخت ترین سال‌ها برای کادر مدیریتی پردیس‌گیم بود و تنها هدف ما یک چیز بود: "زنده نگه داشتن پردیس‌گیم"

اما این سال سخت به مثابه زمستان Game Of Thrones گذشت و خوشبختانه سال جدید در پردیس زمان تحول است، تحول در همه چیز و وفا کردن به وعده‌هایی که ۲ سال اخیر دادیم. حالا همانطور که گفتم زمستان سخت پردیس‌گیم به پایان رسید؛ پردیس‌گیم کماکان زنده است و سال جدید زمان تغییرات فراوانی است که مدت‌ها پیش انتظارش را داشتید.

در پایان از تمامی کاربرانی که در طول سال‌های گذشته به ما در جهت. بهتر شدن سایت کمک کردند تشکر و قدردانی می‌کنیم ، اگر کسی از تصمیمات ما رنجیده خاطر شده، عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم کمتر شاهد این مسائل در سال جدید باشیم.

جدای از تشکر از شما بخاطر اینکه امسال هم در کنار ما بودید، دوست دارم از کسانی که در ظاهر کار ساده‌ای می‌کنن اما عامل اصلی حیات و پیشرفت سایت هستند تشکر کنم. افرادی مثل خبرنگاران زحمت‌کش سایت که حتی در همین تعطیلات سال نو که می‌توانند اینترنت را کنار بگذارند، باز هم به فکر به روز کردن سایت برای شما هستد، از کسانی مثل نویسنده‌های تحریریه سایت که یک آمار فوق‌العاده از لحاظ تعداد نقد و بررسی و مقالات در سال ۱۳۹۸ ثبت کردند، آماری که در تاریخچه پردیس‌گیم بی‌سابقه بود، از گرافیست‌های سایت که امسال فعالیت‌ فوق‌العاده‌ای داشتند، از مسئول تریلرهای سایت که باز هم پشت پرده خیلی زحمت کشید، از تیم برنامه‌نوسی پردیس‌گیم که امسال یعنی سال ۱۳۹۹ پردیس‌گیم را قرار است دستخوش تغییرات فراوان کنند و به طور کلی از تک تک کسانی که امسال برای سایت پردیس‌گیم زحمت کشیدن تا بتونیم این شانس داشته باشیم یک سال دیگه در کنار شما باشیم.

از سال ۱۳۹۹ بگوییم و برخی اهدافمان... 

امسال رسالت اصلی ما در پردیس‌گیم به عنوان یک رسانه مستقل با بودجه‌ای محدود، همین مستقل ماندن و صاحب نظر ماندن است. اینکه ورود ما به پدیده نقد بازی‌ها و تحلیل صنعت بازی به شکل جدی‌تری جلو برود ... لازمه‌ی دستیابی به این هدف، تقویت در چندین بخش است ...

نخست تقویت نیروی انسانی، نفرات بیشتر و دیدگاه‌های متنوع‌تر ...ماه گذشته فراخوانی پیرو این تغییر بزرگ داشتیم.

دوم احیای دوباره طرح انجمن نویسندگان مستقل؛ انجمنی از دل کاربران پردیس‌گیم تا ما بلندگوی آن‌ها برای نشر دیدگاهشان شویم ...

سوم ارتباط بیشتر با دنیای بازی و افزایش بار بین‌المللی پردیس‌گیم ... برای دستیابی به این هدف طی دو ماه اخیر یک بسترسازی عالی برای تعامل با شرکت‌ها و بازی‌سازان مطرح بین‌المللی صورت گرفت که نتیجه‌اش را در سال ۱۳۹۹ به وضوح خواهید دید.

چهارم بخش خبری پردیس‌گیم که در سال ۱۳۹۹ دستخوش تغییرات فراوان خواهد شد و به سمت رویکردی جدید حرکت می‌کند؛ رویکردی که در آن صرفاً تعداد اخبار اهمیت ندارد، بلکه هدف آن درگیر کردن بیشتر مخاطبین با سایت است.

و پنجم شبکه‌های اجتماعی ... مدتی است جریانی جدید را در شبکه‌های اجتماعی پردیس‌گیم آغاز کرده‌ایم و امسال می‌خواهیم هم از دید کمی و هم از دید کیفی، برند پردیس‌گیم را در شبکه‌های اجتماعی بسیار مطرح‌تر از گذشته کنیم.


برای نوروز امسال تمام تلاش خود را بر این داشتیم یک سری از جذاب‌ترین و بهترین مقالات موجود که می‌تواند برای شما در ایام تعطیلات جذاب باشد را آماده کنیم و با تلاش وصف‌ناپذیر نویسندگان ما در بخش خبری و تحریریه پردیس‌گیم، موفق شده‌ایم که لیستی بلند و جذاب را برای شما آماده کنیم که به زودی در توسط سردبیر محترم سایت پردیس‌گیم منتشر خواهد شد.

 

آغاز سال ۱۳۹۹ خورشیدی از طرف خودم و کلیه مسئولین سایت پردیس‌گیم به تک تک شما عزیزان تبریک میگم و در پایان برایتان سالی سرشار از گیم را برای همه شما عزیزان آرزو می کنم و امیدوارم در ادامه‌ی مسیر همراه با ما XP کسب کنید؛ شاید که در آخر هر دویمان لول آپ شدیم. ضمنا مانند همیشه که تبدیل به سنتی در سایت پردیس‌گیم شده، تقویم گیمی سال ۱۳۹۹ رو خدمتتان تقدیم می‌کنیم.

جهت دانلود این تقویم که در نسخه الکترونیکی تهیه شده است، می‌توانید به آدرس زیر مراجعه فرمائید.


دریافت


در انتها به شما گیمرهای عزیز و همراهان خوب پردیس‌گیم می‌رسیم ... از سال ۱۳۹۸ و تجربیات تلخ و شیرین خود برایمان بگویید و البته در کنارش در آینده ... از اینکه در سال آینده چه اهدافی دارید و برای چه اتفاقات گیمینگی هیجان‌زده‌ هستید؟همیشه شاد و سربلند باشید

مدیریت سایت پردیس‌گیم

نوشته شده در: 5 فروردين 1399
دسته: مطلب متفرقه
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

درود.من تا آخر با پردیس بزرگ هستم. امیدوارم یبار دیگه پردیس همیشگی رو ببینیم
خبر خیلی فوق العاده ای بود. ممنون که نذاشتید سایت سقوط کنه. بی صبرانه منتظر احیای دوباره هستیم
ممنون میشم از شما مطالب ما رو در شبکه‌های اجتماعی که عضو هستید به اشتراک بگذارید .تشکر
@leon_reporter_2009
حتما امیرجان. اوج فعالیت من تو همون اینستائه که همونجا اطلاع رسانی میکنم حتما ❤️ خودتم پیجم رو داری البته
سال نو همه دوستان پردیسی مبارک. امیدوارم این مریضی لعنتی زود تر تموم شه با هم بریم کافه
قبل از هر چیزی ، سال نو رو به همه دوستان عزیزم تبریک میگم . اول از همه امیدوارم خودتون و عزیزان تون هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی سالم و سلامت باشید و درنهایت امسال ، سالی باشه که به هدف ها و آرزو هاتون نزدیک تر بشید و انشالله که بهشون برسید.
مدت طولانی بود که به پردیس سر نزده بودم ! بعد از اون داستان ها و نشیب هایی که اواخر پاییز پیش اومد به مدت یه ماه بود که گاه به گاه سری میزدم که متوجه شرایط سایت بشم که متأسفانه چیز رو به بهبودی نمیدیدم و به شخصه فکر نمیکردم که پردیس بتونه دوباره قد علم کنه و به شرایط سابق برگرده ولی الان که میبینم تو این مدت به لطف مدیریت جدید و اون عزیزانی که دست از تلاش برای ترمیم سایت برنداشتن (بالاخص دوست عزیزم جناب teimor) ، پردیس تونسته دوباره جون بگیره و حالا که میبینم تعداد بازدید ها هم به میزان قابل قبولی برگشته ، بدون تعارف میگم که از صمیم قلب خوشحالم!
حالا که میبینم پردیس دوباره جون گرفته سعی میکنم حتی برای ذره ای کمک به پیشرفت سایت و ادامه داشتن این فرایند ، فعالیت هام توی سایت رو بیشتر کنم ؛ امیدوارم دوباره شاید اون بحث ها شدید و گفت و گو های دوستانم از جناح های مختلف باشیم و منم بشدت خوشحالم میشم که مثل گذشته توشون شرکت کنم.
موفق باشید
سلام آقای عابدی عزیز ، سپاس گزارم از شما
سال نو شما نیز مبارک .

خوش برگشتین به پردیس‌گیم و ممنونم به خاطر شروع دوباره فعالیتتون و منتظر 15 فروردین حتما باشید.

در صورت امکان مطالب ما رو با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی که عضو هستید به اشتراک بگذارید .

و آخرین نکته رو خدمت شما بگم ، مدیریت پردیس‌گیم تغییری نکرده است و مشکلات خیلی سختی پیش رومون بود که توانستیم رد کنیم و یکی از مهم‌ترین خواسته‌های کاربران عزیزمون امسال انجام خواد شد.
سلام به همه ی پردیسی های عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه من هم سال نو رو به تمامی دوستان و مدیران و عوامل عزیز و گلم در پردیس تبریک میگم ای شاء الله سال خوب و پربرکتی در کنار خانواده داشته باشین مرسی بابت تقویم♥♥♥ و ای شاء الله امسال سال خوبی برای پردیس باشه پیشرفتش رو ببینیم و ادامه ی کارش رو پر قدرت شاهد باشیم
سلام
سپاس گزارم از شما و سال نو شما مبارک

مرسی از انرژی مثبت خوبتون .
پ کو ghost of tsushima
درست کنید سایت رو ناموسن
سلام محمد جان ،
مشخصه اصلا متن رو نخوندی شما .

توصیه میکنم یک بار دیگر متنی که نوشتم را مطالعه بفرمایید .

موفق باشید
سال نو رو به همه کاربران عزیز سایت و همکاران پردیسی ؛ به ویژه خبرنگاران و تحریریه پرتلاش سایت شادباش میگم . به امید اینکه سال 99 ؛سال پردیس گیم باشه و دوباره شاهد برگشتن سایت به روزهای اوج باشیم.
اقا این لینک دانلود نیست برای من
باسلام ،
لینک دانلود تقویم بازی 1399 قرار گرفت .
سلام سال نو مبارک

ولی دوستان مطمئن باشید پس از نابودی کرونا من دنیا را با ویروس اوروبورس یکی میکنم! در امان نخواهید بود! هه هه هه

ولی جدا از شوخی واقعا هیچی مثل سلامتی نیست.واقعا این روزها یک حال عجیب غریبی دارم!راحت میرفتیم سرکار و....

فوتبال و کلی کنفرانس خفن و....

سلام ،

سپاس گزارم از شما ، سال نو شما هم مبارک .

مرسی از همراهیتون در این سال‌ها.