فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Konami آب پاکی را روی هوادران Silent Hill ریخت؛ ریبوتی در راه نیست

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer، طبق اخبار و شایعات چندماه گذشته، بیشتر هواداران منتظر بودند تا با ریبوتی از سری Silent Hil مواجه شوند، تا جایی که یکی از کاربران Tweeter هم اخباری از Konami فاش کرده بود و قوت شایعات را دوچندان می‌کرد. این اخبار پایانی نداشتند و در هفته‌ی گذشته نیز خبر رسید که Sony قصد خرید حق ساخت Silent Hill، Castlevani و Metal Gear را دارد و با همکاری کوجیما، به ساخت عناوین جدیدی از این فرنچایزهای محبوب و مهجورمانده‌ی Konami مشغول خواهد شد.

Konami هم در اوایل از این اخبار و شایعات خوشحال بود و انگار قصد بازی با روح و روان هواداران را داشت! آنها در مصاحبه‌ای با PC GAmesN اعلام کردند که فعلا نمی‌توانند سخنی درمورد Silent Hill بزنند اما با تمام وجود به فیدبک‌ها و انتظارات هواداران جواب خواهند داد و آنها را ناامید نخواهند کرد.

اما شایعات مربوط به خریداری شدن این فرنچایز توسط Sony مسئولان Konami را برانگیخت تا جوابی صریح اما ناامیدکننده به هواداران بدهند. کونامی در اعلامیه‌ای رسمی متذکر شد که گرچه این خبر برای طرفداران ناراحت کننده خواهد بود، اما هیچ ریبوتی از Silent Hill در دست ساخت نیست و فعلا برنامه‌ای باری این عنوان ندارند.

البته هنوز هم نمی‌توان قاطعانه گفت که Konami از خیر Silent Hill گذشته و کاری با این سری محبوب نخواهد داشت. تنها کاری که می‌توانیم بکنیم منتظر ماندن برای اعلامیه‌ی دیگری از این کمپانی است، بلکه به زنجیره‌ی سکوت خود در ساخت بازی‌های خوب پایان دهد. نظر شما چیست؟ آیا Silent Hill بدون کوجیما می‌تواند به خوبی قبل باشد؟

نوشته شده در: 6 فروردين 1399
دسته: خبر، Silent Hill 4: The Room
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود موسیقی متن سری بازی Silent Hill
  • Silent Hill P.T
  • دانلود موسیقی متن بازی Silent Hill 4: The Room
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فقط بزارن TeamSilent برگرده . این تام هیولت احمق گند زد تو کل سایلنت هیل
بهترین فرانچایز عمرم دست مزخرفترین کمپانیه، بخشکی شانس
آنچارتد کیلو چنده!!!؟
تو برو ماریو ساز بازی کن!
وقتی 4chan شایعه میزاره یعنی چرند