فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
طراح مراحل Half-Life: Alyx تجربه‌ی Black Mesa را به Half-Life 1 ترجیح می‌دهد

طراح مراحل Half-Life: Alyx تجربه‌ی Black Mesa را به فرنچایز Half-Life ترجیح می‌دهد

به گزارش پردیس‌گیم، و به نقل از PC Gamer که اخیرا مصاحبه‌ای با آقای داریو کاسالی(Dario Casali)، طراح مراحل فرنچایز Half-Life و Portal داشته، کاسالی مدعی شده است که ترجیح می‌دهد به جای Half-Life به تجربه‌ی Black Mesa مشغول باشد.

زمانی که از او پرسیده شد آیا قبل از شروع کار بر روی Half-Life: Alyx برای الهام گرفتن از بازی‌های قبلی به سراغ آنها رفته یا نه، ایشان جواب داد:

"خب... بله، احتمالا 5 ساعت طول کشید تا Hal-Life 1 را تجربه کنم. اما بعد از گذشت پنج ساعت به خودم گفتم اینها که دنبال ساخت یک بازی مشابه Black Mesa هستند، پس چرا همان را بازی نکنم؟! سپس Black Mesa را از ابتدا تا انتها بازی کردم و هی! سازندگانِ بازی واقعا یک شاهکار خلق کرده‌اند!"

در انتها صحبت آنان به مرحله‌ی Xen در نسخه‌ی اصلی Half-Life کشیده شد که کاسالی می‌گوید نظرات مختلفی درمورد این مرحله وجود داشت و ما دقیقا نمی‌دانستیم که آیا هواداران از این بخش خوششان آمده یا نه. اما Black Mesa توانست با بازسازی این چپتر، آن را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.

نوشته شده در: 11 فروردين 1399
دسته: مطلب متفرقه
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

قاعدتا باید آدم بیشتر لذت ببره. مرحله Xen توی نسخه اصلی در عرض نیم ساعت تموم میشه و دنیای فضایی ها خیلی جزئیات خاصی نداره اما توی Black Mesa طراح بازی سنگ تموم گذاشته و واقعا ارزش تجربه ی دوباره این شاهکار رو داره.