فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
شایعه: لیست‌ تروفی‌های Assassin's Creed Valhalla لو رفت + تصاویر

به گزارش پردیس‌گیم، اوایل سال قبل بود که اطلاعات و شایعات بسیار زیادی درمورد نسخه‌ی بعدی Assassin's Creed پخش شدند که همگی نیز نشان از این داشتند که بازی در عصر وایکینگ‌ها جریان خواهد داشت و باید آماده‌ی تجربه‌ای جدید در میان اساطیر نورس باشیم. امروز شایعه‌ای دیگر در فضای مجازی منتشر شده که گویا از شایعات قبلی مطمئن‌تر و قابل استنادتر است.

با توجه به تصاویر منتشر شده باید گفت عنوان Assassin's Creed بعدی Valhalla خواهد بود. با این‌که منبع این تصاویر 4chan می باشد، اما با توجه به جزئیات درون آن‌ها، چندان هم غیرمنطقی نخواهد بود که واقعا Assassin's Creed Valhalla در معرض معرفی باشد. اطلاعات درز شده و تصاویر منتشرشده تنها پس از مدت زمان کوتاهی حذف شدند، لیکن ما توانستیم در همان مدت کوتاه تصاویر و اطلاعات را ذخیره کرده و در اختیار شما قرار دهیم. در زیر می‌توانید لیست تروفی‌های احتمالی Assassin's Creed Valhalla را ببینید.


نکته: به یاد داشته باشید که اطلاعات درز شده همگی تنها در حد شایعه هستند و فعلا هیچ منبع رسمی آنها را تایید نکرده. در ضمن به دلیل شروع ماه آپریل و داغ بودنِ بازار دروغ آپریل(دروغ سیزده) احتمالا اخبار عجیب و غریب زیادی امروز به گوش خواهند رسید.

خطر اسپویل Assassin's Creed Valhalla!

نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید لیست بالا واقعی باشد یا دروغ؟ دوست دارید عنوان بعدی از این فرنچایز، در کدام دوره‌ی زمانی و در کدام سرزمین جریان داشته باشد؟ 

نوشته شده در: 13 فروردين 1399
دسته: مطلب متفرقه، Assassin's Creed Odyssey
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed Odyssey
  • دانلود تریلر بازی Assassin's Creed Odyssey
  • Assassin's Creed Odyssey Kassandra
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اسمش مگه ragnarok نبود؟ اسم رگناروک که خیلی قشنگتره!
فعلا که روی دست Brotherhood نیومده
دوستان قبل از اینکه همه حجوم بیارن و هیت کنن، میخواستم بگم که اگه از مسیری که سری اسسینز کرید میره راضی نیستین لطفا نیاین و هیت ندین همش. اگه ناراضی هستین از لغاتی مثل "به نظرم" استفاده کنین که شخصی عه و از لغاط ای استفاده نکنین که انگار حرفتون واقعیت عه چون همچی شخصیه.
به شخصه از همه اسسینز کرید هایی که بازی کردم لذت بردم چون از بازی های آر پی چی لذت میبرم راضی ام. و این تروفی لیست چیزای امیدوارانه ای رو نشون نیده مثل تمپلار ها. ولی با اینکه عاشق میتولوژی ام یکم منو نگران میکنه که میتولوژی نقطه تمرکز بازی باشه که میزان بالای میتولوژی به نظرم خوب نیست برای سری. آدیسی میزان مناسبی داشت.
احسنت کاملا درست
مسیر اکثر بازیا داره به سمت آرپی جی میره
پس بهتره عادت کنید
بعد از سیندیکیت بازی به طرز عالی ای اصلاح و بازسازی شد(اوریجینز) و با ادیسه با اوج خودش رسید
"نظر شخصی" یکی ازضعیف ترین استدلال هاییه که استفاده میشه. نظر نظره "به نظر من" که اول جمله میاد هیچ تاثیری رو بقیه جمله نداره.
کسی با یه سری بازی خاص پدر کشتگی که نداره. وقتی یه استودیو یا یه بازی نقصی داره باید گفته بشه. نقد کردن حق هر مخاطبیه.
اگر شما فن بازی هستید خب زیاد روی نقدها حساس نشید و از بازی کردن لذت ببرید حرف بقیه نباید روی تجربه شما از بازی تاثیر بذاره.
مشاهده 1 پاسخ دیگر