فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تاریخ انتشار نهایی عنوان Rambo: The Video Game اعلام شد
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - از سال 89 در خدمت پردیس گیم و عزیزان و ب...
User_image

شرکت Reef Entertainment ساعاتی پیش تاریخ انتشار نهایی عنوان جدید خود یعنی Rambo: The Video Game را اعلام کرد.طبق اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت ، عنوان Rambo: The Video Game در تاریخ 21 فبریه 2014 (جمعه 2 اسفند ماه 1392) در اروپا برای پلتفرم های PC ، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.همچنین این شرکت افزوده که این عنوان برای دو پلتفرم PC و PS3 در آمریکای شمالی و کانادا پس از نیمه اول سال 2014 انتشار خواهد یافت.

همچنین خرده فروشان انتخاب شده در سراسر اروپا یک یا دو مجسمه را برای پیش خرید عنوان Rambo: The Video Game ارائه خواهند داد.مجسمه ها در حد بالاترین استانداردها بطور انحصاری برای عنوان Rambo: The Video Game طراحی و تولید شده اند.طرفداران Rambo در طول عمرشان یک بار شانس این را دارند تا همچنین مجموعه ای را داشته باشند.

یک سخنگوی شرکت Reef Entertainment در این رابطه اظهار داشته : "ما خوشحال هستیم که تاریخ انتشار نهایی Rambo: The Video Game را برای اروپا اعلام کرده ایم.اگر چه بازی اصلی در حال حاضر تکمیل شده است ، اما سفر ما با Rambo ادامه خواهد داشت و ما بزودی توسعه اولین بسته الحاقی را بصورت Expansion Pack با شرکای خود در Teyon آغاز خواهیم کرد.".

در عنوان Rambo: The Video Game بازیکنان در نقش John Rambo قرار خواهند گرفت و ماجراجویی های او را از طریق سکانس های اکشن و داستان سه فیلم Rambo: First Blood ، Rambo: First Blood PART II و Rambo III دنبال خواهند کرد.

همچنین عنوان Rambo: The Video Game شامل صداپیشه های اصلی فیلم و شخصیت های John Rambo و سرهنگ Samuel Trautman خواهد بود و موسیقی های بازی نیز از سه گانه اصلی Rambo انتخاب شده است.

نظر شما در مورد عنوان Rambo: The Video Game چیست؟

نوشته شده در: 11 بهمن 1392
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rambo: The Video Game
  • Rambo: The Video Game
  • Rambo: The Video Game
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این بازی رو p30 download گذاشته برای دانلود .البته برای xbox , ps3
چجوریاست؟؟؟؟؟؟؟؟
عجبی اخر گفتن بس که تغییرش دادن گفتیم حتما میخواد بهترین عنوان صنعت گیم بیاد بیرون هههههههه
من اینو در همین سایت قبل از شما اطلاع دادم!
وای رمبو فقط روی سگا مگا درایو فاز میده
کشت مارو تا بیاد
ایشالا ایندفعه بیاد نه مثل دفعات قبلی حی نیاد این بار سوم شد که تأخیر میخوره این بازی