فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Zachary Quinto برای فیلم Hitman ثبت نام کرد
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - از سال 89 در خدمت پردیس گیم و عزیزان و ب...
User_image

بازیگر نقش اول مرد آقای Zachary Quinto که همگی او را با بازی در نقش Sylar در سریال تلویزیونی قهرمانان (Heroes) و Spock در سری فیلم های آقای J.J. Abram یعنی پیشتازان فضا (Star Trek) می شناسند ، به تازگی به عنوان ستاره فیلم Hitman که بر پایه سری بازیهای استودیوی IO Interactive می باشد ثبت نام کرده است و بطور آزمایشی در نقش شخصیت مامور 47 قرار گرفته است.

توسعه این فیلم در حال حاضر بسیار پر سر و صدا بوده است.در فیلم اصلی Hitman آقای Timothy Olyphant نقش مامور 47 را بازی کرده بود ، اما پس از آن آقای Paul Walker به عنوان بازیگر نقش قاتل معروف مطرح شد.متاسفانه ، پس از مرگ آقای Walker کاراکتری دیگری از نو مطرح شد و آقای Rupert Friend که در نقش Peter Quinn در نمایش تلویزیونی Homeland بازی کرده بود قسمتی از آن شد.هنوز معلوم نیست که آقای Quinto در فیلم جدید بازی خواهد کرد یا خیر ، اما مشخص شده است که مراحل فیلمبرداری قرار است در ماه مارچ آغاز شود.

این خبر خیلی خوبی است.آقای Zachary Quinto در هر دو کار قبلی Star Trek و Heroes عملکرد خوبی داشته است.هر چند ساخت فیلم بر اساس بازیهای ویدیویی سابقه درخشان و بزرگی ندارد ، اما امیدواریم که این فیلم یکی از بهترین ها باشد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا در صورت انتخاب آقای Zachary Quinto به عنوان مامور 47 ، وی می تواند از پس نقش خود برآید و قاتل کچل و محبوبمان را رو سفید کند؟

نوشته شده در: 12 بهمن 1392
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Hitman: Absolution
  • The Best Action-Adventure Games of 2012
  • Hitman: Absolution
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

شبیشه ها
کچل کنه بهش میاد
ببینیمو تعریف کنیم
قیافه هیچ کدوم از اون کسایی که نام بردید به هیتمن حتی یک صدم نزدیک نیست
این که قیافش اصلا به هیتمن نمیخوره!
به قیافش نمی خوره
عاشقشم به قران:X
Timothy Olyphant حرف نداشت خیلی عالی بازی مرد
حیف که پائول مرد به اون بیشتر میومد
ایول ...من که یکی از fan هاشم !!!
تو فصل اول american horror story که یکم حال بهم زن بود(بخاطر نقشش که نمیگم چی بود)