بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
شخصیت‌های جدیدی به Resident Evil Resistance می‌آیند

شخصیت‌های جدیدی به Resident Evil Resistance می‌آیند

به گزارش پردیس‌گیم شایعات زیادی در مورد آینده سری Resident Evil شنیده می‌شود.، اما سری در حال حاضر دارای فروشی خوب تحت‌تاثیر انتشار Resident Evil 3 Remake است. بخشی از این، بازی Resistance است، یک عنوان چندنفره ۴ در مقابل ۱، که گروهی از بازماندگان در مقابل یک مغز متفکر که هیولاها را به سمت آن‌ها می‌کشاند، قرار می‌گیرند. اکنون هر کدام از گروه‌ها یک عضو جدید دریافت خواهند کرد.

طبق اطلاعاتی که از صفحه رسمی توئیتر Resident Evil به دست آمده است، اولین آن‌ها جیل ولنتاین (Jill Valentine)، یکی از شخصیت‌های اصلی بخش داستانی است، که به جبهه بازماندگان می‌پیوندد. در جبهه مغزمتفکرها نیز، یکی دیگر از شخصیت‌های بخش داستانی، یعنی نیکلای جینووائف (Nicholai Ginovaef) به زودی به بازی اضافه خواهد شد. او توسط آپدیت بازی در ماه آینده اضافه خواهد شد.

صفحه رسمی Resident Evil در Twitter اعلام کرد شخصیت‌های جدیدی به Resident Evil Resistance می‌آیند . . .

بازی Resident Evil Resistance هم‌اکنون برای PlayStation 4 و XBOX One و PC به عنوان بخشی از پکیج، همراه با Resident Evil 3 Remake در دسترس است.

نوشته شده در: 1 ارديبهشت 1399
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دوستان ایرانی که بازی رو ارجینال دارن ، وضعیت سرور ها چجوریه ؟ از اونجایی که به سیستم مستر مایند وصل میشیم میشه راحت بازی کرد ؟ وضعیت بازیکنان چجوریه ؟ بازی پیدا میکنه ؟ ممنون میشم یک اطلاع بدید
حاجی خیلی بیخوده
لگ داره بدجور
من با سرعت 24 مخابرات بازی می کنم
سروراش فعلا چنگی به دل نمیزنه
ای بابا این همه ملت داد زدن وصل شدن به سیستم های همدیگه بازی رو لگ میکنه کسی گوش نکرد ؟ من فکر کردم این مشکل که تو بتا بود رو دیگه حداقل حل کرده باشن، اینجوری که اصلا نمیشه بازی کرد ، ما همینجوریش با سرور های اختصاصی لگ داشتیم دیگه بخواد اینجوری هم باشه غیر قابل بازی کردن میشه