فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Fortnite بیش از 350 میلیون بازیکن ثبت کرده است

Fortnite بیش از 350 میلیون بازیکن ثبت کرده است

با وجود اینکه Fortnite رقبای زیادی در سبک بتل رویال دارد، اما هنوز به روند عالی خود ادامه می‌دهد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، شرکت Epic Games در توئیتی اعلام کرد Fortnite بیش از 350 میلیون بازیکن ثبت‌ شده دارد. بازیکنان در ماه آپریل 2020 جمعا بیش از 3.2 میلیارد ساعت به تجربه این عنوان پرداختند.

البته این آمار دقیقا مشخص نمی‌کند که ماهانه یا روزانه چند نفر کاربر فعال در Fortnite مشغول هستند اما به هر حال نشان می‌دهد که حضور بازیکنان در این عنوان آماری فوق‌العاده دارد. بعد از موفقیت رویداد Astronomical با حضور ترویس اسکات، شرکت Epic Games تصمیم گرفت رویداد Party Royale Premiere را هم با حضور Steve Aoki و deadmau5 در کنار Dillon Francis برگزار کند.

جالب است بدانید Fortnite در ابتدا قرار بود ساخته نشود. راد فرگسون سال گذشته گفته بود هنگام حضورش در Epic Games فکر می‌کرد Fortnite کیفیت لازم را ندارد و باید لغو شود اما او آنجا را پیش از انجام این کار ترک کرد و چنین چیزی رخ نداد.

نوشته شده در: 21 ارديبهشت 1399
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fortnite - Survive the Storm Update
  • Fortnite - Gameplay
  • دانلود تریلر معرفی حالت Creative برای عنوان Fortnite
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دوستان حتی من هم که میونه خوبی با بازی های آنلاين و بتل رویال ندارم و سر بازی سال شدن اورواچ کلی مسخره میکردم مراسم رو (خوشم اومد جف کیلی هم تیکه خودش رو انداخت) این فورت نایت رو امتحان کردم تا سطح 60 و خورده ای هم رفتم بازیش جالب بود ولی زود تکراری میشه
اره اتفاقا منم واسم همینطور شد خیلی زود تکراری میشد حالا نمی دونم اونایی که در روز ساعت ها وقت میزارن چجوری تحمل میکنن
منفورترین بازی جهان
شلوغ ترین بازی جهان