بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
Capcom تا مارس 2021 چند بازی مهم منتشر خواهد کرد

Capcom تا مارس 2021 چند بازی مهم منتشر خواهد کرد

شرکت Capcom منتظر یک سال مالی بسیار موفقیت‌آمیز است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از VG247، در گزارش مالی جدید این شرکت (PDF)، برنامه‌های آن‌ها برای سال مالی 2021 مشخص شده که شروع آن از ماه آپریل (فروردین) بود و تا پایان مارس 2021 (فروردین 1400) ادامه دارد.

Capcom می‌خواهد تا پایان این سال مالی 28 میلیون واحد از عناوین خود را به فروش برساند که نسبت به 3 سال گذشته افزایش قابل توجه‌ای را شاهد هستیم. آن‌ها از طریق 13 مورد از واحد نگه‌داری موجودی (SKU) به این هدف دست خواهند یافت.

Resident Evil 3 اولین بازی بزرگ آن‌ها در این سال مالی بود که یعنی تاکنون 3 واحد نگه‌داری موجودی محاسبه شده و 10 مورد دیگر باقی می‌ماند. با فرض اینکه تمام بازی‌های جدید آن‌ها مولتی‌پلتفرم هستند، پس 3 یا 4 عنوان دیگر توسط آن‌ها منتشر خواهد شد.

اکثر شایعات به Resident Evil 8 اشاره دارند و Capcom قطعا به فکر ساخت یک بازی مبارزه‌ای نیز است. Dead Rising و فرانچایزهای کوچک‌تر دیگر این شرکت هم هستند. Dead Rising وابستگی خاصی به Xbox داشته بنابراین ممکن است نسخه جدید آن در کنار Xbox Series X منتشر شود.

Capcom اشاره‌ای به اینکه عناوین جدیدشان چیست نکرده و فقط اعلام نموده که این‌ها بازی‌های مهمی هستند اما انتظارات آن‌ها از فروش این بازی‌های مهم هم به ما اطمینان می‌دهد که آن‌ها از فرانچایزهای محبوب و بزرگی خواهند بود.

نوشته شده در: 23 ارديبهشت 1399
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
  • دانلود تریلر بازی Resident Evil 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

احتمالا دیگه روی Street Fighter VI کار میکنن
Capcom به جای ریمیک اویل(البته ۴ رو خیلی دوست دارم) یه سر یه آیپی های دیگه ات بزن واقعا حیف onimusha و dino crisis نیست بشخصه با onimusha خیلی حال میکردم