فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
شرکت Take-Two Interactive اعلام کرد که در ۵ سال آینده، ۹۳ بازی عرضه خواهد کرد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از سایت سایت IGN، کمپانی Take-Two Interactive، مالک توسعه‌دهندگانی مثل Rockstar Games و 2K Games، اعلام کرد با این که سال مالی پیش‌رو از بابت بازی‌های برنامه‌ریزی شده برای آن، سبک خواهد بود، برنامه دارد که ۹۳ عنوان، تا ۵ سال آینده عرضه کند که این عناوین شامل بازی‌هایی از چندین استودیوی آن خواهند بود.

شرکت Take-Two امروز در طی تماسی با سرمایه‌گذاران برای مطرح کردن نتایج یک چهارم پایانی سال مالی ۲۰۲۰، کمی از "قوی‌ترین خط خود در طول تاریخش" را به اشتراک گذاشت. این کمپانی صریحاً ذکر کرد که سال مالی پیش‌رو که در مارس ۲۰۲۱(۱۱ اسفند ۹۹ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۰) پایان می‌یابد، از بابت بازی‌های جدید "سبک" خواهد بود؛ با این وجود برای موجی عظیم از بازی‌های جدید که از سال مالی ۲۰۲۲ شروع می‌شود برنامه‌ریزی کرده است.

تحلیل‌گر صنعتی، "دنیل احمد"(Daniel Ahmed) این ۹۳ عنوان را به صورت "۶۳ تجربه‌ی گیمینگ اصلی، ۱۷ بازی نیمه‌مرکزی و ۱۲ بازی معمولی" دسته‌بندی کرد.

سایت IGN ادعا می‌کند که از طریق منبعی ناشناخته و نزدیک به Rockstar Games، می‌داند که بازی بعدی سری Grand Theft Auto، که به احتمال زیاد GTA 6 خواهد بود، در حال حاضر در مرحله‌ی اولیه‌ی توسعه می‌باشد. Take-Two همچنین اعلام کرد که ۹۳ عنوان برنامه‌ریزی شده‌اش، به صورت بازی‌های معمولی موبایل تا بازی‌های AAA (بازی‌های بزرگ و پرخرج) خواهند بود، اما ذکر نکرد که آیا عنوان بعدی GTA هم جزء این صف‌بندی خواهد بود یا خیر. اما به هر حال، ۵ سال پنجره‌ی زمانی طویلی است.

در بخش دیگری از این تماس، شرکت Take Two Interactive، درآمدها و تعداد نسخه‌های فروخته‌شده‌‌ی عناوین خود در سال مالی ۲۰۲۱ را اعلام کرد.

نوشته شده در: 1 خرداد 1399
دسته: مطلب متفرقه، BioShock: Infinite
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • BioShock: Infinite
  • BioShock: Infinite
  • BioShock: Infinite
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

هاوزر قبل از انتشار RDR2 :«ما از این عنوان انتظار فروش خارق العاده نداریم چون برعکس سری GTA ، این عنوان طرفداران خاصی رو میطلبه!»
فروش ۳۱ میلیون نسخه تو ۱۶ ماه و با این روند تو کمتر از ۲ سال از زمان انتشارش به تاپ ۱۰ پرفروش ترین عناوین تاریخ گیم میرسه.
عاشق این تفاوت سطح انتظارات ام

قراربود این کامنت رو تو خبر اعلام آخرین آپدیت فروش T2 بذارم که با این خبر اشتباه شد!
فروش Rdr2 خیلی عالیه هنوز اپدیت گرافیکی بدن برا کنسول های نسل بعد فروشش بیشتر هم میشه. ای کاش فروش جداگانه بازی روی هرکنسول و pc رو هم مشخص میکردن.
اگه بین این 93 تا بازی Max payne جدید نباشه ذره ای ارزش نداره :)
و بایوشاک
داداش گلم
مکس بیچاره همون سال ۲۰۱۲ به اندازه کافی هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی داغون بود . اونوقت تو الان انتظار داری کنترل یه پیرمرد الکلی رو بهت بدن که چیکارش کنی؟
جدا از شوخی راکستار استودیویی نیست که نسخه اول و دوم رو ریمیک کنه و به نظرمن ادامه دادن قسمت سوم هم درست نیست و بهترین ایده ممکن می‌تونه یه فلش بک به اتفاقات بین نسخه دوم و سوم از دید مکس سن بالا باشه.
البته اگه راکستار قصد ادامه این سری رو داشته باشه که یه اگه بزرگه! فعلا که سرش با IP های دیگه شلوغه و هیچ ندایی از مکس پین هم از هیچ جایی شنیده نمیشه.
مشاهده 2 پاسخ دیگر
فکر کنم میخواد رویه Private Division بیشتر سرمایه گذاری کنه و مستقل ساز هارو جذب کنه...
Take two فروش جی تی ای وی رو حتی تو خوابم نمیدید.
هرچی 2k این سال ها ضعیف بوده راکستار جبران کرده براش و تمام این سود مالی عجیب رو مدیوونه راکستاره !!!
فقط امیدوارم بلایی که اکتی سر اینفینتیوارد اورد زمان mw2 تکرار نشه و سر مسائل مالی راکستار رو از دست نده !
تو این 93 بازی هم یه مکس پین به ما نمیرسه ؟
نگو که قراره عرضه سالانه GTA و RDR داشته باشیم و در عین حال بعد از مدتی سبک این دو بازی به RPG تغیر کنه و بازیها پر باگ باشن و نقشه تکراری و خالی بشه
مگه یوبی سافته
93! حتی اگه بازی موبایل هم باشن همشون باز نمیتونه این تعداد تولید کنه! تو 5سال گذشته چندتا تولید کردن کسی میدونه؟ فکر نکنم به 20 تا برسه در کل، راکستار که کلا یکی داده در این 7سال گذشته با این عظمتش، بقیشونم یه nba و بوردرلندز و مافیایی دادن دیگه
راکستار همیشه اینجوری نبوده که عزیزمن.
راکستار بین ۲۰۰۷ تا پایان ۲۰۱۳ تونست ۶ تا بازی AAA منتشر کنه من جمله GTA V که از نظر مراحل تولید پرخرج ترین عنوان تاریخ گیم محسوب میشه!
الانم از نظر مالی خیلی راحت بودجه همچین روندی رو دارن ولی در آخر همه چی بستگی به خودشون داره . باید صبر کرد و دید که اون راکستار قدیمی برگشته یا نه.
منم دلم برای همون زمان تنگه حسین جان برای همین هرازگاهی به روند راکستار خرده می‌گیرم